Królowa życia pokazała się w króciutkich włosach. Fryzura „na cebulę” raczej nie była dobrym pomysłem

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska pokazała się na Instagramie zupełnie odmieniona. Królowa życia zszokowała bardzo odważną fryzurą. Zobaczcie, jak się zmieniła. 

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w programie Królowe życia. Zdecydowanie to ona jest największą gwiazdą tego show. Chętnie chwali się szczegółami ze swojej prywatności i zaraża widzów optymizmem. Milionowa publiczność pokochała jej naturalność i bezpośredniość, jaką epatuje nie tylko w programie, ale i poza nim.

Popularność Dagmary nie kończy się tylko na telewizji. Celebrytka szybko zjednała sobie również sympatię internautów. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion osób, co czyni ją jedną z najchętniej podglądanych przez fanów gwiazd. Takiego wyniku mogą jej pozazdrościć czołowe wokalistki czy aktorki. Każdy nowy post zyskuje tysiące wirtualnych serduszek i tyle samo komentarzy.

Dagmara udostępnia wiele osobistych treści, które wprawiają odbiorców w dobry humor. Ostatnio wiele emocji wzbudziło jej zdjęcie w bikini. Na pewno nie można jej odmówić kreatywności i pomysłu na siebie.

Dagmara Kaźmierska pokazała się w krótkich włosach

Dagmara jest jedną z bardziej aktywnych użytkowniczek social mediów w show-biznesie. Regularnie dodaje posty i nagrywa Instastories. Niedawno na jej kanale pojawił się filmik, który powstał we współpracy z Agatą Wątróbską i Januszem Chabiorem.

Aktorska para od dawna prowadzi zabawny cykl Ja, Moja Garderoba i Goście, w którym możemy zobaczyć rozmowy z zaproszonymi gwiazdami. Ostatnio była to właśnie Dagmara, która w humorystycznym mini show pojawiła się zupełnie odmieniona. Kaźmierska miała czarne, krótko ścięte włosy ułożone „na cebulę”.

Kochani JA , MOJA GARDEROBA I GOŚCIE w dzisiejszej odsłonie otworzy Wam oczy na przekręty wielkich mocarstw i na to jak niektórzy NASI WIELCY RODACY zostali wymazani z kart historii . Tak . Tak Kochani. Wielu z Nas zostało ogromnie skrzywdzonych … @agatawatrobska @januszchabior

Trzeba przyznać, że Dagmara zaszokowała swoim wizerunkiem. Nowa fryzura zdecydowanie nie przypadła do gustu jej fanom. Chociaż filmik rozbawił ich do łez, co wyrazili w komentarzach, to prosili również swoją ulubienicę o to, by wróciła do dawnego wyglądu.

  • Popłakałam się ze śmiechu, ale Dagmara nie rób sobie takiej fryzury.
  • Jesteście najlepsze. Dwie krejzolki, ale w blondzie lepiej.
  • Zrobiłyście mi wieczór. Czad, na szczęście fryzurka za chwilę po staremu.

Przyglądając się nagraniu widać, że nowa fryzura, w jakiej pokazała się Dagmara, jest jedynie peruką. Podobnie jak fani, zdecydowanie wolimy ją w blondzie.


Dagmara Kaźmierska i Agata Wątróbska

Dagmara Kaźmierska i Agata Wątróbska

Dagmara Kaźmierska i Agata Wątróbska

Dagmara Kaźmierska i Agata Wątróbska

Dagmara Kaźmierska i Agata Wątróbska

Dagmara Kaźmierska i Agata Wątróbska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×