TVN ogłosił koniec „Królowych życia”, a tu taka niespodzianka. Dagmara Kaźmierska pokazała scenę z nowego sezonu. Jak szaleć, to tylko tak

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Niedawno TTV przekazała, że zawiesza Królowe życia. Dziś Dagmara Kaźmierska zaskoczyła fanów. Zamieściła scenę z nowego sezonu tego formatu!

Królowe życie to jeden z najpopularniejszych programów TTV. Format był emitowany przez sześć lat i wylansował wiele gwiazd. Wśród nich znalazła się Dagmara Kaźmierska, która stała się idolką dla dziesiątek tysięcy Polek i Polaków. Ku zdziwieniu telewidzów, na początku miesiąca Biuro Prasowe Grupy TVN poinformowało, że zawiesza produkcję formatu:

Królowe życia” to jeden z najchętniej oglądanych programów TTV. Po intensywnych 6 latach i emisji prawie 300 odcinków, w porozumieniu z bohaterami, zdecydowaliśmy zawiesić produkcję serii. Nie wykluczamy powrotu w kolejnych sezonach. Natomiast jeszcze w tym roku bohaterowie „Królowych Życia” pojawią się w innych programach realizowanych na zlecenie TTV – podano w oficjalnym komunikacie.

We wtorek, zupełnie nieoczekiwanie, Dagmara pokazała scenę z nowego sezonu programu.

Dagmara Kaźmierska pokazała wideo. Królowe życia wznowione?

Na Instagramie „królowej życia” znalazł się filmik, na którym widać ją w towarzystwie kilku kobiet. Panie świetnie bawiły się na jachcie. Część z nich zrzuciła ciuchy i tańczyła w bikini. Do tego grona dołączyła Kaźmierska, która trzęsła obfitym biustem i eksponowała misternie wyrzeźbiony brzuch.

NOWY SEZON KRÓLOWYCH ŻYCIA.  Zapraszamy do słońca i całujemy mocno. To był naprawdę fajny dzień – Dagmara napisała w opisie gorącego filmu.

Pod materiałem zaroiło się od głosów zachwytu:

  • Tak trzeba żyć.

  • Pani Dagmarko wygląda Pani bosko.

  • Ale ma Pani figurę.

  • Dagmarko cudny brzusioo.

  • ani Dagmaro, wygląda Pani O B Ł Ę D N I E!!!

  • Super, a jaka figura pani Dagmarko – to tylko niektóre wpisy fanek.

Niestety wpis jest tylko formą żartu. Dagmara humorystycznie nawiązała do tytułu formatu TTV, ponieważ akurat pasował do sytuacji. To jednak nie znaczy, że „królowa życia” na dobre zniknęła z ekranów. Wkrótce zobaczymy ją w filmie komediowym pt. Ślicznotka. Piękność zagra w nim u boku Joanny KurowskiejCezarego PazuryPiotra Zelta i innych gwiazd.

Tęsknicie za Dagmarą Kaźmierską i za jej flagowym programem?


Dagmara Kaźmierska - impreza na jachcie

Dagmara Kaźmierska - impreza na jachcie

Dagmara Kaźmierska - impreza na jachcie

Dagmara Kaźmierska - impreza na jachcie

Dagmara Kaźmierska - impreza na jachcie

Dagmara Kaźmierska - impreza na jachcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×