Dagmara Kaźmierska podpisywała pierwsze egzemplarze swojej autobiografii. Nie ukrywała zdenerwowania, ale wyglądała fenomenalnie

Dagmara Kaźmierska podpisuje autobiografię

Dagmara Kaźmierska podpisuje autobiografię

Dagmara Kaźmierska na Targach Książki w Krakowie podpisywała swoją biografię. Jak wyglądała gwiazda Królowych życia? Zdjęcia.

Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu postanowiła, że zbierze w jednym miejscu wszystkie informacje o swoim bujnym życiu i napisze autobiografię. Zapowiada się hit, bo celebrytka ma wielką rzeszę fanów, którzy chętnie dowiedzą się nowych faktów na temat idolki.

Gwiazda Królowych życia nie ukrywała nigdy ani tego, że w przeszłości pracowała jako sprzątaczka w Niemczech, ani tego, że przez swoją kryminalną przeszłość trafiła do więzienia, co spowodowało, że bardzo cierpiała z powodu pozostawionego w domu syna. Jednak jej fani oczekują, że w książce pojawią się informacje, których dotąd nie zdradzała.

Dagmara zastrzega, że z perspektywy wie, że nigdy nie popełniłaby takich błędów i w pewnym momencie zdecydowała się przejąć kontrolę nad swoim życiem.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – mówiła jakiś czas temu.

W sobotę Dagmara pojawiła się na Targach Książki w Krakowie, żeby podpisać pierwsze egzemplarze autobiografii.

Dagmara Kaźmierska podpisuje swoją autobiografię

Na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej pojawiła się relacja, w której gwiazda zaprasza swoich fanów na Targi Książki do Krakowa. Obiecała możliwość zakupu i autografy.

Jadę do Krakowa. Tam będzie można kupić moją książkę. No i co, denerwuję się trochę. Ale mam nadzieję, że będziecie ze mną. Oczywiście podpiszę, dam serduszko, przytulę – mówiła na Instastory.

Dalej zdradziła, że już jutro wybiera się do Egiptu, do Hurghady. Tam zamierza wybrać się swoją łodzią w rejs po Morzu Czerwonym. Zachęciła fanów do udziału w wyprawach organizowanych na jej jachcie Quinn of Life.

Zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej z Targów Książki w Krakowie w naszej galerii.


Dagmara Kaźmierska podpisuje autobiografię

Dagmara Kaźmierska podpisuje autobiografię

Dagmara Kaźmierska podpisuje autobiografię

Dagmara Kaźmierska podpisuje autobiografię

Dagmara Kaźmierska podpisuje autobiografię

Dagmara Kaźmierska podpisuje autobiografię

Komentarze

 • Wieczny i wierny Pogoni Szczecin pisze:

  Przecież to Patola ona i jej synek nie rozumiem tej niby celebryckiej patoli może niedługo Trynkiewicz będzie celebrytka😂😂😂😂😂

 • Go$ć pisze:

  Ciekawa jeztem czy ta autobiografia jest naprawde szczerze napisana czy tak samo napisana jak u Jakimowicza.DLA PIENIEDZY!!!Dziwie sie ludziom ich reakcji.A P.Dagmara pseudonim Śliwa robi z gówna tort.Dla mnie jest to dowodem ze tym calym prominentnym światem żądzą Kur……y Szma……y i narkomany.A czy ten jej jacht też s£uży do imprez i zabaw tak jak u arabów z dziewczyn z Dubaju???

 • Lalka pisze:

  Tacy ludzie czyli przestępcy zasługują na ostracyzm społeczny a nie na promowanie,sutenerka zniszczyła życie wielu kobietom.

 • Gość gosciowka pisze:

  Fajna babka

 • Gość pisze:

  Te okulary to do spawania?

 • Gość pisze:

  Patola nic więcej a durnie kupuję i dorabiaja

  • Gość pisze:

   Po co wyzywać od patoli,szczera jest nie ukrywa swojej przeszłości nie jeden ma za uszami paskudne godne pogardy życie a udaje świętość,nie chcesz nie kupuj i nie obrażaj innych

 • Gość pisze:

  W obecnych czasach pisać każdy może, szkoda, że są amatorzy tej „literatury”…

  • Gość sisi pisze:

   Przecież to kryminalistka,ordynarna i wulgarna osoba,sutenerek nie powinno się promować tacy ludzie zasługują na ostracyzm społeczny.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×