Dagmara Kaźmierska pokazała efekty liposukcji. Przecieramy oczy z wrażenia. Niesamowite, jak teraz wygląda jej brzuch

Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch

Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch

Ale ciało! Dagmara Kaźmierska pokazała swój brzuch po liposukcji. Niewiele brakuje, a zagości na nim sześciopak. Niestety nie wszyscy fani są zachwyceni.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najpopularniejszych influencerek w naszym kraju. Popularność przyniósł jej format Królowe życia, w którym zachwyciła Polaków charyzmą i poczuciem humoru. Gwiazda TTV nie kryje, że w przeszłości miała problemy. Przez pewien czas parała się sutenerstwem, co przypłaciła pobytem w zakładzie karnym i rozłąką z ukochanym synem, Conanem, który bardzo przeżył nieobecność mamy.

Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota. To się nie da opisać – mówiła w jednym z wywiadów.

Jakiś czas temu blondwłosa piękność poddała się zabiegowi liposukcji, czyli odsysania tłuszczu, co było tematem jednego z odcinków show z jej udziałem. Zabieg trwał 5 godzin. Tak opowiadała o nim swojemu przyjacielowi, Jackowi:

Powiem ci, dlaczego to robię. Tragedia z nogą jest i dobrze o tym wiesz. Muszę schudnąć natychmiastowo. Ja nie jestem w stanie sama schudnąć. Boję się jak nigdy. Żeby była jasność, ja nie mam jakichś zapędów, żeby wyglądać jak nastolatka. I zdaję sobie sprawę, że Miss Polonią też już nie będę. Ale ja musiałam się poddać temu zabiegowi ze względu na nogi.

Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch. Jak wygląda?

47-latka pochwaliła się nowym wyglądem na TikToku, gdzie reklamuje ciuchy ze swojego butiku. Do nowego filmu zapozowała w topie i spódniczce. Tym samym odsłoniła brzuch, na którym powoli zarysowuje się tzw. sześciopak.

 Dziewczyny, żeby nie było płaczu: to jest czarny top, do tego piękna, satynowa do kompletu spódniczka. Tutaj złote cyrkonie, tam złote cyrkonie i wyglądamy jak egipskie tancerki – mówiła na wideo.

@queendboutique

#ElectrifyTheMini #dagmarazkrólowychżycia #dagmarakaźmierska #dagmaraijacek #krolowezycia #fypシ #edzia #dc #tiktokpolska #dagmarakazimierska #smiesznefilmiki #butik #dagmaraiedzia #viralvideo #viral

♬ original sound – LoveDagmarax

Potem dodała też ujęcie w samym bikini na Instagramie.

YJMY DZIŚ , BO WCZORAJ NIE WRÓCI, A JUTRO MOŻE NIE NADEJŚĆ. Taka prawda Kochani. Nie żałujmy i nie rozpamiętujmy przeszłości – ta SE NE WRATI . Choćby nie wiem jak piękne chwile były, bądź złe. TEGO JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE .Więc nie zajmujmy sobie tym Naszych ślicznych główek , ani nie traćmy energii, którą musimy spożytkować na DZIEŃ DZISIEJSZ , ŻEBY BYŁ JAK NAJPIĘKNIEJSZY. A jutro ? Co przyniesie jutro tego nie wie nikt. Także nie układamy sobie za dużo pałacyków, bo los i tak Nam je może zburzyć. Poza tym nie wiadomo kiedy łopatą po dupie więc … Całuję mocno – napisała w opisie.

Część fanów niestety nie doceniła przemiany idolki, sugerując, że zawdzięcza ją tylko temu, że ma pieniądze. Oto niektóre z wpisów malkontentów:

  • Większości Polek nie stać niestety na taki luksus.

  • Pieniądze dają możliwości…

  • Za co szacun? Za liposukcję?

A wy jak oceniacie metamorfozę Dagmary?


Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch

Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch

Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch

Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch

Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch

Dagmara Kaźmierska pokazała brzuch

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×