Załamana i owinięta bandażem Królowa Życia żali się na swój los: „Ból, niemoc i świadomość kalectwa”

Dagmara Kaźmierska jest zakochana

Dagmara Kaźmierska jest zakochana

Dagmara Kaźmierska skomentowała swój stan zdrowia. Czy Królowa Życia będzie jeszcze normalnie chodzić? Diagnoza nie napawa optymizmem. 

Dagmara Kaźmierska kilka miesięcy temu miała poważny wypadek samochodowy. Chociaż gwiazda programu Królowe Życia wyszła z niego cało i szybko opuściła szpital, to obecnie porusza się na wózku inwalidzkim.

Zobacz: Królowa życia na wózku i pod kroplówką. Co się stało z Dagmarą Kaźmierską?

Dagmara Kaźmierska: czy jest szansa, że odzyska pełną sprawność?

Czy zdrowie Dagmary wkrótce ulegnie poprawie? Gwiazda reality show opublikowała nowy wpis na Instagramie, który nie napawa optymizmem. Okazuje się, że nie wiadomo, czy kiedykolwiek Kaźmierska dojdzie do sprawności sprzed wypadku.

Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze. Piękne słowa wsparcia i troski, ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze. Nie wiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś … Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty.

Dagmara Kaźmierska pokazała się w klinice na wózku inwalidzkim

Dagmara Kaźmierska pokazała się w klinice na wózku inwalidzkim

Ulubienica widzów przyznała, że w ostatnim czasie miewa chwile załamania:

Niemniej są też i te gorsze słowa pełne złości i nienawiści. I niestety czasem ból, niemoc i świadomość kalectwa odbierają trzeźwość myślenia i złe emocje biorą górę – podkreślała celebrytka.

Zobacz: Dagmara Kaźmierska wyskoczyła na śniadanie z Malwiną Wędzikowską. Czy tak je królowa życia? Mamy pewne wątpliwości

View this post on Instagram

????Dzień dobry Serduszka Moje Kochane ????Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze ????????????❤️????????Piękne słowa wsparcia i troski ❤️❤️❤️????Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze ????Niewiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś … ????Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty ❤️Niemniej są też i te gorsze słowa pełne złości i nienawiści ????I niestety czasem ból , niemoc i świadomość kalectwa odbierają trzeźwość myślenia i złe emocje biorą górę ????????Właśnie tak ostatnio dałam się sprowokować odpisując na jeden naprawdę obrzydliwy komentarz-zupełnie niepotrzebnie ????Refleksja przyszła później , że nie warto wdawać się w polemikę słowną z hejterami ????Dlatego pamiętajcie !!!????ŻEBY NIGDY . ALE TO NIGDY !!!!!!❤️????????NIE PRZEGLĄDAĆ SIĘ W OCZACH NIEPRZYCHYLNYCH WAM OSÓB I NIE ZNIŻAĆ SIĘ DO ICH POZIOMU !!!!❤️❤️❤️Wszystkim dużo MIŁOŚCI I TOLERANCJI ŻYCZĘ ❤️❤️❤️JA SWOJĄ MIŁOŚĆ JUŻ MAM ????????????????????????Ale to jeszcze tajemnica , kto jest moim Misiem ????????????????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️TYLKO ONA NAS URATUJE ❤️❤️❤️❤️???????????????????????????????????????? @krolowe_zycia_official @ttv.pl @conanbestia #miłość #stophejtowi

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Na wpis Dagmary niemal natychmiast zareagowali jej sympatycy. Chcąc dodać otuchy swojej idolce, przekazali wiele serdecznych słów:

  • Kochana jesteś silna i podziwiam Cię. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i sprawnych nóżek! Otacza Cie sporo osób które Cie kochają i wspierają… Dlatego tylko tego się trzymaj.
  • Nie martw się Dagmarko zobaczysz będziesz dobrze chodzić.
  • Pani Dagmaro, będzie wszystko dobrze tylko potrzebna mocna wiara i dużo pozytywnej energii! Jest Pani silną babką i za to jaką wspaniałą. Szybkiego powrotu do zdrowia i niech wraca nasza stara Dagusia! Trzymamy kciuki!
  • Dużo dużo zdrówka dla Pani! Trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło!!
  • Pani Dagmarko dużo zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia.Ludzie są zawistni i bezczelni. Dużo wiary i nadziej. Da Pan i radę, bo kto jak nie Pani.

Nasza redakcja także życzy Dagmarze szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

Zobacz: Dopiero teraz wiemy, jak Dagmara Kaźmierska wyglądała po wypadku: „Stara, pomarszczona i jeszcze kulawa”


Dagmara Kaźmierska w bandażach

Dagmara Kaźmierska w bandażach

Dagmara Kaźmierska na wózku

Dagmara Kaźmierska na wózku

Dagmara Kaźmierska na wózku, podłączona pod kroplówkę

Dagmara Kaźmierska na wózku, podłączona pod kroplówkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×