Szukaj

Dagmara Kaźmierska walczy w szpitalu o zdrowie. Napisała apel do fanów

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska w szpitalu. Opublikowała post, w którym wyjaśnia, dlaczego tam się znalazła. Zobaczcie, co się wydarzyło.

Dagmara Kaźmierska w maju ubiegłego roku miała poważny wypadek samochodowy. O mały włos, a skończyłoby się to tragedią. Na na szczęście udało jej się przeżyć. Od tego momentu minął prawie rok. Niestety, Królowa Życia ciągle walczy o powrót do pełnej sprawności.

Dagmara Kaźmierska w szpitalu

Co prawda Dagmara wróciła do pracy, na plan programu, do mediów społecznościowych, gdzie dokumentuje swoją walkę o powrót do pełnej sprawności. W jednym z odcinków reality show pokazała swoje nogi, a jej fani byli w szoku.

Za swój zły stan zdrowia częściowo obwinia lekarzy, ale jakiś czas temu trafiła w ręce doktora Ryszarda Stawickiego, który nie tylko dał jej nadzieję na powrót do pełnej sprawności, ale także skradł jej serce swoją osobowością.

Obecnie Kaźmierska przebywa w szpitalu, gdzie poddała się operacji prawej nogi. Lewą już wcześniej zająć się ukochany ortopeda Królowej. Swoim fanom zdała relację na Instagramie, prosto ze szpitalnego łóżka. Nie obyło się bez wylewnych podziękowań dla doktora, ale są też złote rady od gwiazdy. Sami zobaczcie, co napisała.

CZAS I ZDROWIE TO DWA CENNE SKARBY , KTÓRYCH NIE DOCENIAMY DOPÓKI SIĘ NIE WYCZERPIĄ Dbajmy o siebie i innych. Dziękuję Mojemu Doktorowi , który w tym trudnym czasie jest Dla mnie i innych pacjentów. Prawa noga wczoraj zoperowana. Przed operacją miałam nieco więcej siły na uśmiech. Po… Oboje zmęczeni . A i tak zmusiłam Doktora do zdjęcia. On naprawdę ma mnie dość. Ale ten człowiek dał mi drugie życie i już musi męczyć się z takim BALASTEM jak ja. Najlepszy ORTOPEDA NA ŚWIECIE DOKTOR RYSZARD STAWICKI. Dziękuję, że Pan jest. Kochają Pana nie tylko pacjenci. Ale i personel. Jest Pan naprawdę wspaniałym człowiekiem – napisała.

View this post on Instagram

❤️CZAS I ZDROWIE TO DWA CENNE SKARBY , KTÓRYCH NIE DOCENIAMY DOPÓKI SIĘ NIE WYCZERPIĄ ❤️Dbajmy o siebie i innych ❤️Dziękuję Mojemu Doktorowi , który w tym trudnym czasie jest ❤️????Dla mnie i innych pacjentów ❤️Prawa noga wczoraj zoperowana ????????????????????Przed operacją miałam nieco więcej siły na uśmiech ????????????Po… Oboje zmęczeni . A i tak zmusiłam Doktora do zdjęcia ????????????????On naprawdę ma mnie dość ????????????????????Ale ten człowiek dał mi drugie życie i już musi męczyć się z takim BALASTEM jak ja ????????????Najlepszy ORTOPEDA NA ŚWIECIE DOKTOR RYSZARD STAWICKI ❤️????Dziękuję, że Pan jest ❤️???? Kochają Pana nie tylko pacjenci ????Ale i personel ????Jest Pan naprawdę wspaniałym człowiekiem ❤️????❤️ @ryszardstawicki @medicus.bonus @grochowska_9 #wspaniałyczłowiek #wspaniałylekarz #najlepszylekarz #najlepszylekarznaswiecie #najlepszyortopeda #ortopeda

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Jej słowa nabierają całkowcie nowego znaczenia w obecnej sytuacji, gdzie każdy z nas boi się o swoje zdrowie, separujemy się od innych, żeby uniknąć zarażenia koronawirusem. Jak zareagowali na post jej fani?

  • Dużo zdrowia i siły w tym trudnym czasie !
  • Jak zawsze piękna!
  • Dużo zdrowia i odporności.
  • Fajna z Ciebie babka mimo wszystko.
  • Wracaj do zdrowia, mądre słowa – piszą internauci.


Dagmara Kaźmierska w szpitalu

Dagmara Kaźmierska w szpitalu

Dagmara Kaźmierska w szpitalu

Dagmara Kaźmierska w szpitalu

Dagmara Kaźmierska na premierze Bad Boy

Dagmara Kaźmierska na premierze Bad Boy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×