Szukaj

Królowa życia wściekła się pod zdjęciem Rusin. Nie przebierała w słowach. Co ją tak wyprowadziło z równowagi?

Dagmara Kaźmierska, Kinga Rusin

Dagmara Kaźmierska, Kinga Rusin

Kinga Rusin wrzuciła zdjęcie w bikini, za które zebrała nie tylko ochy i achy. W obronie dziennikarki stanęła Królowa życia. Dagmara Kaźmierska dosadnie dała do zrozumienia, co myśli o hejtowaniu pięknej kobiety przez inne przedstawicielki tej samej płci.

Przez telewizyjne shows przewijają się dziesiątki osób, spośród których sukces odnoszą tylko nieliczni. Do tego wąskiego grona zalicza się Dagmara Kaźmierska. Królowa życia zyskała sympatię tysięcy widzów i internautów. Wielu tylko dla niej włącza program emitowany na antenie TTV.

Dagmara słynie z oryginalnego stylu i błyskotliwych ripost. Często mówi to, co myśli. Nie gryzie się w język, gdy jej zdaniem granica zostaje mocno przekroczona. Tak jak w przypadku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Teraz Kaźmierska wzięła w obronę Kingę Rusin.

Dagmara Kaźmierska broni Kingi Rusin. Królowa życia oburzona komentarzami Internautów

Gdy na Instagramie Jastrząb Post udostępniliśmy zdjęcie Rusin w bikini, w komentarzach nie brakowało zachwytów, ale też – ku naszemu zdziwieniu – słów krytyki. Kilka osób uznało, że sylwetka dziennikarki jest za mocno wyrzeźbiona. Wówczas do akcji wkroczyła Dagmara.

Kaźmierska nie przebierała w słowach. Zamieściła długi komentarz, w którym napisała, co myśli o anonimowych kobietach krytykujących kobiety sukcesu.

No tak. Trzeba się pastwić. Nie można pogratulować fajnej sylwetki, bez zwisających SCHABÓW. Zapraszam wszystkie miłe, komentujące znawczynie piękna, by swoje fotki tak powstawiały. I doprawdy dziwię się Wam moje drogie, miłe panie, że Wam się chce tak złośliwie komentować. Co Wam to daje?

Bohaterka Królowych życia kolejny raz udowodniła, że z hejtem i hejterami nie jest jej po drodze. Sama stroni od krytykowania wyglądu innych, nawet jeśli wymagałaby tego sytuacja.

Ja, choćby pod NAJBRZYDSZYM zdjęciem na świecie nigdy nie napisałabym źle. Bo i po co? Żeby komuś PRZYKROŚĆ ZROBIĆ? Dobrze ktoś powiedział: Kobieta kobiecie… Ech… Acha…

Dagmara swój wpis na profilu Jastrząb Post na Instagramie zakończyła serią komplementów pod adresem Rusin, która jest właścicielką jednego z najlepszych ciał w polskim show-biznesie.

Kinga Rusin, piękne zdjęcie. A figury pozazdrościć. I zaraz będą pisać, że się podlizuję. W du…e to mam.

Z pewnością Kindze Rusin zrobi się miło.


Kinga Rusin na plaży

Kinga Rusin na plaży

Kinga Rusin na plaży

Kinga Rusin na plaży

Dagmara Kaźmierska na premierze Bad Boy

Dagmara Kaźmierska na premierze Bad Boy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×