Szukaj

Dagmara Kaźmierska zaplanowała swój pogrzeb. Strój to spore zaskoczenie

Dagmara Kaźmierska o stroju na pogrzeb

Dagmara Kaźmierska o stroju na pogrzeb

Dagmara Kaźmierska niczego nie pozostawia przypadkowi. Już zaplanowała strój na swój pogrzeb. Jaki wybrała? To spore zaskoczenie.

Kto obserwuje Dagmarę Kaźmierską w programie TTV, wie, że dla niej nie ma tematów tabu. W show poruszyła już chyba wszystkie zagadnienia. Nie oszczędza także syna, Conana, który jej towarzyszy i niejednokrotnie usłyszał od niej kilka słów bolesnej prawdy.

Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że zawsze pozytywna, pełna wigoru i optymizmu Dagmara zaplanowała swój pogrzeb, a o stroju napisała wprost na swoim profilu.

W jakim stroju chce zostać pochowana Dagmara Kaźmierska?

Obecnie Dagmara prowadzi bardzo luksusowe życie, ale co, którzy znają jej perypetie, wiedzą, że nie zawsze tak było, a jej życiorys jest bardzo kolorowy. Nie brakuje w nim i niezbyt chlubnych momentów, o których otwarcie powiedziała w show, nie szczędząc szczegółów. Jednak  w pewnym momencie postanowiła, że to ona zdecyduje, jak żyć:

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – napisała na Instagramie.

Czerpie z życia garściami i nawet ciężki wypadek jej nie złamał. Z mozołem wraca do pełnej sprawności. Na oczach telewidzów ponownie nauczyła się chodzić. Mimo niezłomności jednak może to zdarzenie wywołało jakąś refleksję, bo trochę z przymrużeniem oka, ale jednak zdradziła w poście, jak widzi swój strój do trumny…

Mnie to nawet pochowają w dresie. Ale nawet tam musi być wygodnie – napisała.

Zdecydowanie dresy, a szczególnie te jej własnego projektu, królują w jej codziennej garderobie, ale takiego wyznania chyba nikt się nie spodziewał.


Dagmara Kaźmierska o stroju na pogrzeb

Dagmara Kaźmierska o stroju na pogrzeb

Dagmara Kaźmierska - Królowe życia, nowy sezon

Dagmara Kaźmierska - Królowe życia, nowy sezon

Dagmara Kaźmierska w filmie Pętla

Dagmara Kaźmierska w filmie Pętla

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×