Szykuje się bestseller! Królowa życia wydaje autobiografię. Upubliczni więcej smaczków niż tylko kryminalna przeszłość. Mamy fragmenty!

Dagmara Kaźmierska - książka

Dagmara Kaźmierska - książka

Dagmara Kaźmierska napisała autobiografię! Kontrowersyjna Królowa Życia, którą pokochali widzowie, postanowiła podzielić się swoją historią. Czego jeszcze o niej nie wiemy? Kiedy premiera?

Dagmara Kaźmierska postanowiła, że zbierze w jednym miejscu wszystkie informacje o swoim bujnym życiu i napisze autobiografię. Z pewnością będzie to bestseller, bo celebrytka ma wielką rzeszę fanów – tylko na Instagramie obserwuje ja już 1,1 mln internautów, którzy chętnie dowiedzą się nowych faktów na temat ulubienicy. Znając Królową, może być bardzo ciekawie.

Jej historia obfituje w pełne zwrotów wydarzenia, ale w pewnym momencie Dagmara postanowiła, że to ona zdecyduje, jak żyć:

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia.

W autobiografii zdradzi nieznane dotąd fakty z jej życia. Zapowiada się prawdziwy hit. Kiedy premiera?

Dagmara Kaźmierska napisała autobiografię. Kiedy premiera?

Życie Dagmary Kaźmierskiej było pełne zwrotów akcji. Gwiazda Królowych życia nie ukrywa ani tego, że w przeszłości pracowała jako sprzątaczka w Niemczech, ani tego, że z powodu swojej kryminalnej przeszłości trafiła do więzienia, co spowodowało, że bardzo cierpiała z powodu pozostawionego w domu syna. Dziś, jak sama mówi, nigdy nie popełniłaby błędów z przeszłości i choć słynie ze swojej szczerości, nikt nie ma wątpliwości, że celebrytka może nas jeszcze nie raz zaskoczyć. I zapowiada się, że właśnie tak będzie.

Jako pierwsza o tym, że Dagmara zabrała się za autobiografię, poinformowała kilka miesięcy temu jej menadżerka.

Pracujemy z moją Dagmarką nad książką – napisała na Instagramie w grudniu 2020 roku.

Na zdjęciu, które wówczas udostępniła, widać zmęczoną Kaźmierską, która bez makijażu oddaje się wspomnieniom. Dagmara po raz pierwszy opowie o wielu szczegółach ze swojego życia, między innymi pojawią się informacje o jej mężu, czyli tacie Conana, próbach zrobienia kariery poza granicami Polski i oczywiście o pobycie w więzieniu.

Jesteście ciekawi, co znajdzie się w książce? Premiera już 16 października.


Królowa życia pracuje nad książką

Królowa życia pracuje nad książką

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - nowa fryzura

Dagmara Kaźmierska - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×