Szukaj

Dagmara Kaźmierska chwali się wakacjami z synem. Luksusowy jacht przyciąga uwagę

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z wakacji, na które wybrała się z Conanem. Jacht przyciąga uwagę. Co na to internauci?

Dagmara Kaźmierska nie ma za sobą łatwej przeszłości, o której opowiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego. Wyjawiła, że spędziła za kratkami aż czternaście miesięcy. Najbardziej brakowało jej syna, Conana. Jak zdradziła po czasie, bardzo za nim tęskniła:

Była bardzo duża tęsknota za Conanem. I teraz jest tak, że gdybym mogła zarobić miliony dolarów, to nigdy bym już nic nie zrobiła, żeby trafić do kryminału. Dla mnie resocjalizacją była rozłąka z bliskimi. Bo gdy masz dobre, fajne życie na wolności, masz kochającą rodzinę. I nagle cię tego pozbawiają, to jest najgorsze, co może być — komentowała Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska i Conan na wakacjach. Co na to internauci?

Dagmara już dawno zostawiła dawne wydarzenia. Aktualnie jest jedną z gwiazd programu Królowe życia, w którym pokazuje kulisy barwnej codzienności. Demonstruje je nie tylko przed kamerami, ale także w social mediach. Niedawno tam ogłosiła, że jej syn osiągnął niemały sukces — dostał się na studia medyczne.

W niedzielę Kaźmierska wrzuciła do sieci zdjęcie z wakacji. Pozuje z synem, w tle widać przepiękny jacht. Królowa życia w opisie podkreśla, że trzeba mądrze korzystać z życia:

Bierzmy od życia, co nam daje szczodrze. Cieszmy się tym, korzystając mądrze. Nie żądajmy czegoś, co nam dać nie może, ale róbmy wszystko, by nie było gorzej. Udanej niedzieli Kochani.

Internauci w komentarzach zachwycają się kadrem, zostawiają mnóstwo komplementów pod adresem mamy i syna:

  • Prawdziwa królowa życia, program powinien być tylko o Pani i waszych przygodach. Pozdrawiam 🙂
  • Piękna cudowna mama niejeden by chciał taką mamę. Dobrze, że ten przystojniak docenia, że ma taką mamę szczęściara z Pani też, że ma takie naprawdę fajne i mądre DZIECKO.
  • Bawcie się superowo (oglądam Was i uwielbiam takich wyluzowanych szalonych ludzi.

A Wam jak się podoba nowe zdjęcie Dagmary?


Dagmara Kaźmierska i Conan na wakacjach

Dagmara Kaźmierska i Conan na wakacjach

14471887_kuba-wojewodzki-sezon-28-odcinek-10-marcin-perchuc-i-dagmara-kazmierska_ORIGINAL(1)
Dagmara Kaźmierska o stroju na pogrzeb

Dagmara Kaźmierska o stroju na pogrzeb

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×