Tak Królowa Życia wyglądała zanim została gwiazdą. Seria starych zdjęć przedstawia zupełnie inną Dagmarę niż tę, którą znamy z TV

Jak urządziła mieszkanie Dagmara Kaźmierska

Jak urządziła mieszkanie Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska to największa gwiazda emitowanego przez stację TTV programu Królowe życia. Celebrytka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z synem sprzed 21 lat, na których wygląda zupełnie inaczej niż dzisiaj.

Dagmara Kaźmierska to polska celebrytka znana z uwielbianego przez widzów programu, emitowanego przez stację TTV – Królowe życia. Bohaterka hitu TTV, której poczucie humoru potrafi rozbawić do łez, pokazuje codzienne życie swoje oraz swoich najbliższych. Przygody Dagmary, jej syna Conana oraz przyjaciół – Jacka i Edzi śledzą setki tysięcy widzów.

Dzięki udziałowi w reality show, bizneswoman uzbierała pokaźne grono fanów, a liczba jej obserwatorów na Instagramie przekroczyła już okrągły milion. Gwiazda chętnie dzieli się z internautami zdjęciami z podróży, sesji zdjęciowych oraz sytuacji z jej codzienności. Chętnie pozuje do fotografii ze swoimi przyjaciółmi, którzy towarzyszą jej w najważniejszych momentach życia.

Kaźmierska 12 kwietnia skończyła 47 lat, czasy młodości ma już więc za sobą. Mimo to nadal jest bardzo atrakcyjną i zadbaną kobietą, która nosi na co dzień mocny, elegancki makijaż i z największą starannością dobiera stylizacje. Nie ulega wątpliwości, że celebrytka zna się na modzie, a swoje doskonałe poczucie stylu wykorzystuje, prowadząc własny butik Queen D. by Dagmara.

Dagmara Kaźmierska na starych zdjęciach

Wizerunek blondwłosej, eleganckiej kobiety, która chętnie poddaje się różnym zabiegom medycyny estetycznej, od lat doskonale znany jest fanom. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Dagmara Kaźmierska, zanim trafiła do show-biznesu, wyglądała zupełnie inaczej, niż obecnie. Gwiazda Królowych życia opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z okazji 21 urodzin syna. Celebrytka opatrzyła fotografię rozczulającym opisem, w którym podkreśla wyjątkową więź z Conanem.

Opublikowane przez 47-latkę zdjęcia zostały wykonane, kiedy jej pociecha była jeszcze noworodkiem. Uwagę obserwatorów przykuł jednak nie tylko uroczy, mały chłopiec, ale przede wszystkim Dagmara. W 26-letniej wówczas kobiecie ciężko doszukać się znanej obecnie widzom królowej życia. Kaźmierska nosiła długie, ciemne włosy, a jej naturalne rysy twarzy nie były poddane jeszcze żadnym zabiegom. Nie ulega wątpliwości, że już wtedy była bardzo atrakcyjną kobietą.

Poznalibyście królową życia na tych zdjęciach?


Dagmara i Conan

Dagmara i Conan

Dagmara i Conan

Dagmara i Conan

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×