Szukaj

Lekarz kazał Dagmarze Kaźmierskiej schudnąć 10 kilogramów! Jej reakcja bezcenna

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska na Instagramie podzieliła się zaleceniami, które usłyszała od lekarza. Według jego polecenia powinna zrzucić aż 10 kilogramów. Co na to gwiazda Królowych życia?

Dagmara Kaźmierska jest jedną z gwiazd programu Królowe życia. Pokazuje swoją codzienność, która nie zawsze jest kolorowa. Jakiś czas temu celebrytka uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Przez długi czas miała problemy z poruszaniem się. Był moment, gdy musiała korzystać z wózka inwalidzkiego, przez kolejne tygodnie podpierała się kulami i uczyła się chodzić na nowo.

Chociaż od tragicznego zdarzenia mijają kolejne miesiące, Kaźmierska prawdopodobnie nigdy nie wróci do pełnej sprawności, o czym opowiedziała w rozmowie z jednym z tabloidów:

Nie jestem w stanie stać długo na nogach. Wypadek do końca życia będzie dawał się we znaki. Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności – przyznała w rozmowie z Super Expressem.

Dagmara Kaźmierska musi zrzucić 10 kilogramów

Dagmara nie traci jednak optymizmu. Dowodem są posty, które regularnie wrzuca na swój Instagram. Kaźmierska w najnowszym podzieliła się zaleceniami, które usłyszała od lekarza. Radzi jej, by zrzuciła 10 kilogramów. Celebrytka nie zamierza dyskutować i podporządkuje się jego poleceniom, o czym w swoim stylu poinformowała w sieci:

Tego Pana już chyba nie muszę przedstawiać. Wspaniały człowiek i świetny lekarz. Chociaż ciągle na mnie krzyczy i nie pozwala dużo gadać. A dziś stwierdził, że jestem za gruba. WIESZ, ŻE JESTEŚ MAŁY KAKALUT A MIMO TO JESZCZE TYLE JESZ. I kategorycznie kazał zrzucić 10 kg. Ciekawe jak mam to zrobić ? I co wizyta ochrzan. Ale JEMU WOLNO WSZYSTKO. Dał mi DRUGIE ŻYCIE. I niestety wziął sobie garba na plecy. Ale dzięki Niemu chodzę i ŻYJĘ. Jeśli nikt Wam z nogami nie jest w stanie pomóc to tylko do Niego. To jest CUDOTWÓRCA. Kocham tego człowieka.

View this post on Instagram

💖Tego Pana już chyba nie muszę przedstawiać 💖Wspaniały człowiek i świetny lekarz 💖Chociaż ciągle na mnie krzyczy 😜I nie pozwala dużo gadać 😜🙊A dziś stwierdził , że jestem za gruba 😜WIESZ, ŻE JESTEŚ MAŁY KAKALUT 🤣🤣🤣🙈A MIMO TO JESZCZE TYLE JESZ 🤣🤣🤣🤣I kategorycznie kazał zrzucić 10 kg 😱Ciekawe jak mam to zrobić ?🤔🤷‍♀️I co wizyta ochrzan 😜Ale JEMU WOLNO WSZYSTKO 💙Dał mi DRUGIE ŻYCIE ❤️I niestety wziął sobie garba na plecy 😜😜🤣Ale dzięki Niemu chodzę i ŻYJĘ 💙🙏Jeśli nikt Wam z nogami nie jest w stanie pomóc to tylko do Niego 💙To jest CUDOTWÓRCA 💙Kocham tego człowieka ❤️❤️❤️Doktorze Stawicki @ryszardstawicki ❤️Dziękuję , że Pan jest 💙🙏 @ryszardstawicki @grochowska_9 @medicus.bonus ❤️

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Internauci w komentarzach piszą, że w ich ocenie celebrytka nie jest za gruba:

  • Akurat wydawało mi się, że w tym sezonie super figurka.
  • Pani za gruba? Jak oglądam odcinki nowego sezonu w życiu bym tego nie powiedziała super Pani wygląda 🙂
  • No to koniec z łakociami. Więcej świeżych warzyw Dagmara Kaźmierska i będzie dobrze.

Trzymamy kciuki, by Dagmarze jak najszybciej udało się osiągnąć zamierzone cele.


Dagmara Kaźmierska musi zrzucić 10 kilogramów

Dagmara Kaźmierska musi zrzucić 10 kilogramów

Dagmara Kaźmierska z mamą Romą i synem Conanem

Dagmara Kaźmierska z mamą Romą i synem Conanem

Dagmara Kaźmierska w filmie Pętla

Dagmara Kaźmierska w filmie Pętla

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×