Królowa życia pokazała mamę! Już wiemy po kim ma taki styl. Co za podobieństwo

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska właśnie pokazała zdjęcie, które wywołało spore zamieszanie. Królowa życia pochwaliła się swoją mamą. Co za odważna fryzura i to podobieństwo!

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej lubianych przez widzów gwiazd programu Królowe życia. Od samego początku zjednała sobie sympatię swoją szczerością i pogodnym usposobieniem. Kobieta chętnie pokazuje kulisy swojej codzienności, a przed fanami nie ma zbyt wielu tajemnic. Popularność, jaką zdobyła na szklanym ekranie, błyskawicznie przeniosła się do sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 920 tys. internautów. Takiego wyniku może pozazdrościć jej wiele znanych gwiazd. Kariera bizneswoman cały czas się rozkręca. Ostatnio udało się jej podbić świat kina. Patryka Vega obsadził ją w jednej z ról w swoim najnowszym filmie Pętla.

Oprócz niej samej w programie pojawiają się także jej bliscy. Częstym gościem na ekranach telewizorów są jej przyjaciele Edzia i Jacek. W każdym odcinku nie brakuje też jej bliskich. Podobnie jak mama z ogromną sympatią spotkał się także jej syn Conan. W jednym z ostatnich odcinków show mogliśmy również poznać brata Dagmary- Łukasza. Mężczyzna na co dzień mieszka w Niemczech, jednak gdy tylko przyjeżdża do Polski, to zawsze odwiedza swoją ukochaną siostrę. Teraz królowa pokazała również swoją mamę.

Dagmara Kaźmierska pokazała mamę

Dagmara przed widzami TTV nie ma zbyt wielu tajemnic i chętnie dzieli się nawet największymi sekretami. Jak do tej pory jednak fani nie mieli okazji poznać jej mamy. Dzisiaj ich ciekawość została zaspokojona, bowiem gwiazda reality show pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. Na fotografii widzimy Dagmarę, jaj syna Conana, oraz jej mamę Romę. Trzeba przyznać, że już widać po kim barwna Dagmara odziedziczyła swój styl. Jej mama nosi bardzo odważną fryzurę, oraz sporą ilość biżuterii.

W poście zamieszczony został także piękny opis.

MAMA. POMOŻE, ZAWSZE KIEDY POTRZEBUJESZ. NAKARMI, NAWET GDY NIE MA ZA CO. PRZYTULI, KIEDY CI SMUTNO I KOCHA, BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO- CO BYŚ NIE ZROBIŁ. Po prostu MAMA TO MAMA I NIKT JEJ NIE ZASTĄPI. Przedstawiam Wam moją Mamę Romcię. Którą usilnie proszę od kilku lat, żeby wzięła udział w KRÓLOWYCH. Ale konsekwentnie odmawia, argumentując: TY JUŻ RAZ DZIECKO KARIERĘ W SWOIM ŻYCIU ZROBIŁAŚ I PRZEZ TO O MNIE CAŁA POLANICA GADAŁA. JUŻ WIĘCEJ ROZGŁOSU NIE POTRZEBUJĘ. Ale może kiedyś, kiedyś … Tymczasem moje dwa serduszka  @conanbestia jadą ze mną na Komunię do Antosia. I teraz już widzicie, że Conanek to jest cała Babcia Romcia. Nosek, oczy i usta po Romci. Nawet lewe oko opada Mu jak u mojej Mamci. Całujemy mocno.

View this post on Instagram

❤️MAMA❤️POMOŻE, ZAWSZE KIEDY POTRZEBUJESZ❤️NAKARMI , NAWET GDY NIE MA ZA CO ❤️PRZYTULI , KIEDY CI SMUTNO ❤️I KOCHA , BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO -CO BYŚ NIE ZROBIŁ ❤️Po prostu 💙MAMA TO MAMA I NIKT JEJ NIE ZASTÀPI 💙Przedstawiam Wam moją Mamę Romcię ❤️Którą usilnie proszę od kilku lat , żeby wzięła udział w 👑KRÓLOWYCH 👑Ale konsekwentnie odmawia argumentując 😜😜😜TY JUŻ RAZ DZIECKO KARIERĘ 💣🙈W SWOIM ŻYCIU ZROBIŁAŚ I PRZEZ TO O MNIE CAŁA POLANICA GADAŁA 😜😜JUŻ WIĘCEJ ROZGŁOSU NIE POTRZEBUJĘ😜🙈Ale może kiedyś , kiedyś … Tymczasem moje dwa serduszka ❤️❤️ @conanbestia jadą ze mną na Komunię do Antosia ❤️ I teraz już widzicie , że Conanek to jest cała Babcia Romcia 😘😜nosek , oczy i usta po Romci 😍Nawet lewe oko opada Mu jak u mojej Mamci 😜😜😜😜Całujemy mocno ❤️ @conanbestia @optyk.kochanski

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Nawet bez podpowiedzi Dagmary gołym okiem widać, że Conan jest niezwykle podobny do swojej babci. Zdecydowanie odziedziczył po niej rysy twarzy. To wszystko nie umknęło oczywiście także internautom.

  • Ale oni są podobni. Nie do wiary!
  • Rzeczywiście Conan to czysta babcia.
  • Wow, co za podobieństwo!
  • Bardzo podobny.

Wielka szkoda, że mama Dagmary nie chce występować w show. To na pewno jeszcze bardziej ubarwiłoby program.


Dagmara Kaźmierska z mamą Romą i synem Conanem

Dagmara Kaźmierska z mamą Romą i synem Conanem

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem i bratem Łukaszem

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem i bratem Łukaszem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×