Szukaj

Królowa życia zafundowała sobie zmianę na twarzy. To nie jest przebranie na Halloween

Dagmara Kaźmierska jest zakochana

Dagmara Kaźmierska jest zakochana

Dagmara Kaźmierska pokazała się na Instagramie w dosyć przerażającej odsłonie. Do Halloween jeszcze sporo czasu, a ona już straszy. Zobaczcie, co się stało z jej oczami.

Dagmara Kaźmierska chyba już nikogo niczym nie jest w stanie zaszokować. Zresztą znana z niewyparzonego języka i bezpośredniości Królowa życia nie ma nic do ukrycia. Jeśli coś było, to zdradziła to w rozmowie z Kubą Wojewódzkim. Z pewnością ostatnim jej sekretem, który wprawił fanów w zadziwienie, był ten, że ich ulubienica żyje we wstrzemięźliwości, bo nie ma aktualnie partnera.

Powiem ci, że ja jestem na wolności, a o wiele dłużej jestem bez seksu. Nie mogę ci tak głośno powiedzieć ile, ale więcej jak to, niż byłam w zakładzie – zdradziła dzinnikarzowi, który wcale nie ukrywał zaskoczenia.

Oprócz tego chyba już wszyscy wszystko o niej wiedzą. Jej otwartość zbudowała jej całkiem sporą grupę wielbicieli, którzy obserwują jej social media i z niecierpliwością wyczekują kolejnych postów. We wtorkowy wieczór napisała kilka słów, które opatrzyła ciekawą fotografią.

Co się stało z oczami Dagmary Kaźmierskiej?

Na profilu Kaźmierskiej na Instagramie pojawiła się fotografia, na której Dagmara pozuje z przyjaciółką. Jest jak zawsze perfekcyjnie zrobiona. Włosy, makijaż, stylizacja. Jednak tym razem uwagę przyciągają jej oczy. Założyła soczewki, które zamieniły je w gadzie. Nie jest tajemnicą, że Królowa kocha smoki – wydało się to wtedy, kiedy Conana, jej syn, chciał ją przekonać do tatuażu.

Trzeba przyznać, że Kaźmierska wygląda jak wyrwana z imprezy na Halloween, a to przecież dopiero w sobotę. Niesamowitą fotografię opatrzyła komentarzem:

JEDYNYMI PIĘKNYMI OCZAMI SĄ TE , KTÓRE PATRZĄ NA CIEBIE Z CZUŁOŚCIĄ – Coco Chanel Dobrej nocy Kochani ode mnie i mojej Moni @monikawolczanska

Obserwatorzy Dagmary są oczarowani. Niezwykle im się podoba idolka w takim niesamowitym wydaniu. Komplementy sypia się pełnymi garściami. Wam jak się podoba Kaźmierska ze smoczym spojrzeniem?


Dagmara Kaźmierska w soczewkach

Dagmara Kaźmierska w soczewkach

Dagmara Kaźmierska bez makijażu

Dagmara Kaźmierska bez makijażu

Dagmara Kaźmierska Królowa Życia

Dagmara Kaźmierska Królowa Życia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×