Królowej życia została już tylko modlitwa. Potworny ból utrudnia jej codzienne funkcjonowanie: „Prawie umieram”

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska poinformowała fanów, że jej stan nie jest najlepszy. Poważny wypadek daje jej się we znaki. Znalazła jednak w sobie moc, by wstać z łóżka. 

Dagmara Kaźmierska to jedna z największych gwiazd stacji TTV. Sympatię widzów zdobyła za sprawą udziału w programie Królowe życia. Zanim jednak mogła pochwalić się swoją barwną codziennością, musiała ułożyć szereg spraw. Kilka lat temu została skazana m.in. za stręczycielstwo oraz zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Swoją szemraną przeszłość oraz drogę na szczyt postanowiła opisać w książce.

Prawdziwa historia Królowej Życia trafiła na półki sklepowe 15 listopada 2021. Wydawnictwo w mig osiągnęło ogromny sukces sprzedażowy.

Królowa życia trafiając do więzienia, była matką. Jej syn Conan miał wtedy zaledwie 8 lat. Gwiazda wielokrotnie przyznawała, że ta sytuacja znacząco odbiła się na psychice chłopca.

Dagmara Kaźmierska składa życzenia noworoczne

Dagmara Kaźmierska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Regularnie publikuje skrawek swojego życia na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad milion osób. Gwiazda nie omieszkała złożyć obserwatorom życzeń noworocznych:

KOCHANI w Nowy Rok wchodzimy z uśmiechem, nową energią i nowymi postanowieniami. Robimy to, co lubimy i chcemy. Więcej czasu poświęcamy SOBIE !!! I troszkę luzu do życia. Ono naprawdę może być piękne, tylko czy my je pięknym uczynimy, zależy w największej mierze od NAS SAMYCH!!!!

W dalszej części królowa życia wskazała siebie jako przykład osoby, która determinacją i ciężką pracą osiągnęła sukces:

Nie chcielibyście wiedzieć, ile ja miałam wybojów życiowych, ale dalej prę do przodu jak TARAN.

Wypadek daje się we znaki Dagmarze Kaźmierskiej

Dagmara w 2020 roku przeżyła poważny wypadek samochodowy. W efekcie doznała urazu nóg, przez co trafiła na wózek inwalidzki. Wkrótce później przeszła kilka operacji oraz rehabilitację i ponownie stanęła na nogi. Gwiazda poinformowała, że wciąż doskwiera jej ból:

Nie poddaję się nawet na chwilę!!!!! I prawie codziennie umieram z bólu, jeśli mam nawet wstać z łóżka tak bolą mnie te kopyta. Ale zaraz jak je rozruszam bolą mniej i zapier… am mimo bólu, bo wiem, że jak zostanę w łóżku to po mnie !!! I składam ręce do Boga, że w ogóle chodzę.

Gwiazda zdradziła, kto daje jej siłę do codziennego wstawania z łóżka:

Moją siłą jest mój Conan. Najlepszy chłopczyk na Świecie, który choć nieraz wkur….a mnie do łez, to jest moim ŻYCIEM I MOJĄ SIŁĄ I WIEM, ŻE DLA NIEGO NAWET BEZ NÓG BĘDĘ SIĘ CZOŁGAĆ – BYLE DO PRZODU.

Jesteście fanami Dagmary Kaźmierskiej?


Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski i Adrianna Eisenbach

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski i Adrianna Eisenbach

Dagmara Kaźmierska: urodziny. Niespodzianka od Conana

Dagmara Kaźmierska: urodziny. Niespodzianka od Conana

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jesteście tak prości,że aż głupi, małe pędraki z Polszy…

 • Gość 1 pisze:

  Wszyscy jesteśmy ludźmi każdy popełnia błędy ale nie nam jest ocenianie kogoś kogo nie znamy

  • Lolek pisze:

   Ona już została oceniona za swoją „ciężka pracę” więzieniem za streczenie młodych, głupich dziewczyn które trafiły do burdelu ,
   sprzedane.Czy udało im się uciec, uwolnić,czy mogą żyć ułożyć sobie życie? Ta stara lampucera martwi się swoim Kondonem bo co ? Jak ma przykład w matce to zostanie ,a może już jest alfonsem.Bola ja nogi bo rosną jej kopyta będą pasowały do gadziej twarzy .Zawód ma wypisany na twarzy.

 • 123 pisze:

  no naprawde wzor cnot tylko nasladowac burdel mama na oltarze

 • 123 pisze:

  a moze ktos mna sie zainteresuje od przeszczepu w 2015 lykam przeciwbolowe codziennie roznica jest taka ze ja niemam kasy a burdel mama na kasie spi

 • Gośćewa pisze:

  Dagmara jest śliczna i fajna i zazdrośnice nie mogą tego znieść i po niej jadą paskudy

 • Gośćewa pisze:

  Gdybym tylko miała możliwość na pewno zaprzyjaźniła bym się z Dagmarką jak patrzę na nią to taka moja bratnia dusza ,znajomi mówią że jesteśmy podobne może kiedyś jeszcze się poznamy 🥰

 • Gośćewa pisze:

  Gdybym tylko miała możliwość na pewno zaprzyjaźniła bym się z Dagmarką jak patrzę na nią to taka moja bratnia dusza ,znajomi mówią że jesteśmy podobne może kiedyś jeszcze się poznamy

 • Gośćewa pisze:

  Same zazdrośnice mało je nie poskręca, też byście tak chciały wyglądać no ale cóż nie wszystkim bozia dała

 • Gośćewa pisze:

  Odwalcie się od niej czuby

 • Gość zuza pisze:

  Hejtowanie to tak jak sutenerstwo, robi krzywde drugiej osobie. Krytykujecie Dagmare ale kazde scierwo hejtujace nie jest lepsze, wiec o co chodzi. Kazdy powinien miec druga szanse.