Dagmara Kaźmierska przez kilka miesięcy nie stanie na nogi! Królowa życia wyżaliła się prosto ze szpitalnego łóżka! [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska po groźnym wypadku nadal przebywa w szpitalu. Królowa życia na skutek kolizji złamała obie nogi. Celebrytka mimo poważnego stanu swojego zdrowia nie traci humoru i regularnie zdaje famom obszerne relacje prosto ze szpitala.

Dagmara Kaźmierska zasłynęła w show biznesie jako niekwestionowana królowa życia szalejąca po świecie ze swoim chłopakiem Jackiem. Dagmara jest gwiazdą show TTV. Oprócz tego piękna blondynka zaistniała także na dużym ekranie, grając epizod w filmie Partyka Vegi. Niestety ostatnio spontaniczna celebrytka zmartwiła swoich fanów postem ze szpitala. Okazało się że ulubienica widzów miała poważny wypadek samochodowy, o którym poinformowała policja z Kłodzka w rozmowie z serwisem Fakt:

25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem 44-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku – powiedziała Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy policji Kłodzku w rozmowie z serwisem Fakt24.

Dagmara na skutek kolizji doznała złamań otwartych w obu nogach. Mimo tak poważnej kontuzji królowa życia nadal tryska wybornym humorem na Instagramie, za pośrednictwem którego zdaje dokładne relacje prosto ze szpitalnego łóżka. Kaźmierska nawet mając połamane nogi jest wielką damą w pełnym makijażu oraz looku prawie jak z Cannes. Na ostatnim nagraniu Dagmara dokładnie opowiedziała w jakim jest stanie. Wiadomo zatem, że przez najbliższe 2-3 miesiące królowa nie nie będzie mogła chodzić:

My z Conankiem szpitalnie , ale radośnie Bo co by się nie działo GŁOWA DO GÓRY ❤️Pamiętajcie ❤️NIE DOSTAJEMY NIGDY CIĘŻSZEGO KRZYŻA , NIŻ JESTEŚMY W STANIE UDŹWIGNĄĆ ❤️Cokolwiek się nie dzieje w naszym życiu jest po COŚ ❤️Nawet te nieprzyjemne historie ❤️Całujemy Was mocno Kochani ❤️ – napisała Dagmara.

Trzymamy kciuki za nogi Dagmary.

Zobacz: Dagmara Kaźmierska miała poważny wypadek! Królowa życia otarła się o śmierć! Jest zdjęcie ze szpitala!

Zobacz: Dagmara Kaźmierska przeszła luksusową metamorfozę! W nowej fryzurze to dopiero prawdziwa Francja elegancja!

Zobacz: Opalona Dagmara Kaźmierska pozdrawia z Grecji! Scena z hotelu jest już hitem sieci [WIDEO]


Dagmara Kaźmierska ma połamane nogi

Dagmara Kaźmierska ma połamane nogi

Dagmara Kaźmierska - szpitalna dieta

Dagmara Kaźmierska - szpitalna dieta

Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu

Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×