Dagmara Kaźmierska wyszła ze szpitala i od razu zmieniła fryzurę! Tak pięknie nie wyglądała nawet przed wypadkiem!

Dagmara Kaźmierska metamorfoza

Dagmara Kaźmierska metamorfoza

Dagmara Kaźmierska po groźnym wypadku wreszcie opuściła szpital. Królowa życia pochwaliła się pierwszym zdjęciem z domowych pieleszy. Celebrytka wygląda jak oscarowa gwiazda, ma przepiękny makijaż i misternie uczesane włosy!

Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu miała wypadek samochodowy, w wyniku którego złamała obydwie nogi. O całej tragedii celebrytka poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, wkleiła zdjęcie ze szpitalnego łóżka opatrując je wyjaśniającym komentarzem:

Aniołki Moje Całuję i pozdrawiam Was z całego serca! Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo – napisała Dagmara.

Po całym zdarzeniu Fakt podał oficjalne informacje dotyczące wypadku Dagmary. Okazało się, że Kaźmierska z nieznanych przyczyn zjechała swoim samochodem z drogi i uderzyła w betonowy element konstrukcyjny:

25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny, w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku – przekazała rzeczniczka prasowa policji Kłodzku.

Losy bardzo poturbowanej Dagmary śledzi mnóstwo internautów, a to za sprawą jej cyklicznych relacji ze szpitala, które pojawiają się na Instagramie królowej życia. Obecnie wszyscy fani Dagmary mogą wreszcie odetchnąć. Naczelna celebrytka w kraju wyszła ze szpitala. Zrobiła to jednak w bardzo gwiazdorskim stylu. Kaźmierska z połamanymi nogami zaliczyła wizytę u fryzjera oraz zafundowała sobie pełny makijaż. W takiej oscarowej wręcz odsłonie pokazała się swoim fanom:

 Fryzjer zaliczony moje robaczki. Makijaż też zrobiony. I od razu życie staje się piękniejsze. Nie ma jak w domu. Pamiętajcie Aniołki Moje. Pani Dagmarka jest niezniszczalnym harpaganem. MIŁOŚĆ, RODZINA , PRZYJACIELE. Ten cudowny ZESTAW daje mi właśnie tą moją MOC. Buziaki i tylko tego co najpiękniejsze Wam przy poniedziałku życzę – napisała Dagmara.

Pod zdjęciem Dagmary pojawiło się natychmiast mnóstwo ciepłych słów wsparcia od internautów:

  •  Moja gwiazdeczka czekam i tęsknię
  • Odpoczywaj piękności
  • Cudownie pani wygląda
  • Widzę, że wszystko wraca do normy! Jest moc
  • Bombowo Uwielbiam Ciebie z Jacusiem
  • WOOOW !!!! Ale pięknie

Zobaczcie jak wygląda Dagmara krótko po wypadku.

View this post on Instagram

????????????????????????Fryzjer zaliczony ????Moje robaczki Pawełek i Mariano ????????????❤️ @salon_fryzjerski_pawel_jaglarz ????Makijaż zrobiony przez moją Pamelkę cudownà @p.szutran_mua_sfx ????????????????I odrazu życie staje się piękniejsze ????????????????Nie ma jak w domu ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Pamiętajcie Aniołki Moje ????????????????????????????????Pani Dagmarka jest niezniszczalnym harpaganem ????????????CONANEK @conanbestia ????????MIŁOŚĆ, RODZINA , PRZYJACIELE ❤️❤️❤️Ten cudowny ZESTAW daje mi właśnie tą moją MOC ????????????????????????Buziaki i tylko tego co najpiękniejsze Wam przy poniedziałku życzę ❤️❤️❤️❤️❤️ @conanbestia @salon_fryzjerski_pawel_jaglarz @p.szutran_mua_sfx @queen_of_life_77 @ttv.pl @krolowe_zycia_official #króloweżycia #ttv

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Zobacz: Dagmara Kaźmierska przeszła luksusową metamorfozę! W nowej fryzurze to dopiero prawdziwa Francja elegancja!

Zobacz: Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z synem, a fani i tak patrzą na jej twarz. “Co ty masz na czole?” pytają

Zobacz: Dagmara Kaźmierska miała poważny wypadek! Królowa życia otarła się o śmierć! Jest zdjęcie ze szpitala!


Dagmara Kaźmierska pokazała swoje pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala

Dagmara Kaźmierska pokazała swoje pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala

Dagmara Kaźmierska ma połamane nogi

Dagmara Kaźmierska ma połamane nogi

Dagmara Kaźmierska - szpitalna dieta

Dagmara Kaźmierska - szpitalna dieta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×