Królowa życia wypaliła prawdziwą muzyczną petardę z Sylwią Grzeszczak! Ten duet podbija już internet! [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska jak śpiewa?

Dagmara Kaźmierska jak śpiewa?

Dagmara Kaźmierska śpiewa piosenkę Sylwii Grzeszczak

Dagmara Kaźmierska zaprezentowała światu swój talent wokalny. Największa gwiazda programu Królowe życia zaśpiewała hit Sylwii Grzeszczak Pożyczony. Jak wypadła „w duecie” z gwiazdą?

Dagmarę Kaźmierską widzowie kojarzą z programu Królowe życia, który emituje stacja TTV. Seksowna milionerka szybko rzuciła się w oczy swoim sposobem bycia. Kocha luksus, miewa szalone pomysły, dużo podróżuje, ma wyjątkowe wyczucie stylu i oryginalnych znajomych. Dagmara jest także matką nastoletniego syna Conana. Królowa życia, jak nazywają ją internauci, jest prawdziwą osobowością telewizyjną.

Po chwilowych problemach z prawem, Dagmara całkowicie zmieniła życie, z którego obecnie czerpie pełnymi garściami. Ostatnio okazało się, że Kaźmierska świetnie śpiewa! Gwiazda opublikowała na Instagramie zabawne nagranie z podróży, w której na cały głoś podśpiewywała sobie hit Pożyczony Sylwii Grzeszczak:

Kochani. Jak zaczynacie tydzień? Bo my z Jacusiem jak zawsze DOBRZEEEEE, muzycznie, choć bez głosu i słuchu 🙂 Buziaki dla Was – napisała bohaterka popularnego reality-show.

Może czas na własny singiel?

Dagmara z „Królowych życia” pokazała swoją stylową babcię! Już wiadomo po kim odziedziczyła miłość do luksusu!

Królowa życia pokazała swojego dorosłego syna! Przystojny Conan to jej oczko w głowie

Boska Dagmara z „Królowych życia” na starych zdjęciach. Słynna milionerka nie zawsze wyglądała jak gwiazda z hitu TVN-u!


Dagmara Kaźmierska aktualnie

Dagmara Kaźmierska aktualnie

Dagmara Kaźmierska aktualnie

Dagmara Kaźmierska aktualnie

Dagmara Kaźmierska aktualnie

Dagmara Kaźmierska aktualnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×