Dagmara z „Królowych życia” pokazała swoją stylową babcię! Już wiadomo po kim odziedziczyła miłość do luksusu!

Dagmara z królowych życia z babcią

Dagmara z królowych życia z babcią

Dagmara Kaźmierska pokazała babcię

Dagmara Kaźmierska z programu Królowe życia pokazała swoją babcię. Z okazji Dnia Babci złożyła jej życzenia na Instagramie. Internauci błyskawicznie dostrzegli podobieństwo celebrytki do starszej pani. Można odnieść wrażenie, że obie łączy zamiłowanie do luksusowych dodatków.

Dagmara Kaźmierska to jedna z głównych bohaterek programu Królowe życia, którą pokochały tysiące widzów. Znakiem rozpoznawczym gwiazdy popularnego reality-show są długie blond włosy, ciężki makijaż i wyrazisty styl. Okazuje się, że miłość do luksusowych stylizacji celebrytka odziedziczyła w genach. Sekret ten wydał się w poniedziałkowy wieczór, gdy Dagmara udostępniła zdjęcie z babcią.

Kiedy celebrytka zdecydowała się na przykuwającą uwagę biżuterię, jej babcia nie mogła być gorsza. Starsza pani założyła przeciwsłoneczne fioletowe okulary z bogatymi zdobieniami, do których dopasowała srebrny mosiężny naszyjnik. Chociaż dodatki z pewnością na potrzeby zdjęcia pożyczyła od wnuczki, trzeba przyznać, że i bez nich wyróżniłaby się z tłumu.

Dagmara w dniu babci chciała przypomnieć internautom o tym, że rodzina powinna być stawiana zawsze na pierwszym miejscu:

Życzenia BABCIOM złożone? Nie wierzę, by ktoś z Was zapomniał. W razie w… macie jeszcze kilka minut. Ja póki co telefonicznie, bo jeszcze nie dotarłam z wojaży.

Ze słowami boskiej Królowej życia zgodziła się większość jej fanów, część z nich dostrzegła nawet podobieństwo pomiędzy nią a stylową babcią:

  • Ale Panie do siebie podobne
  • Babcie są najlepsze na świecie!
  • O rodzinie NIGDY się nie zapomina! Bunia jest dla mnie najważniejsza
  • Bóg nie mógł być wszędzie, dlatego dał nam babcie
  • Jaka piękna, młoda babcia

Trudno nie przyznać im racji. Panie w swoim towarzystwie prezentują się przecież doskonale.

Boska Dagmara z „Królowych życia” na starych zdjęciach. Słynna milionerka nie zawsze wyglądała jak gwiazda z hitu TVN-u!

Słynny policjant z „Rodziny zastępczej” zmienił się nie do poznania! Nie do wiary jak teraz wygląda!

Pamiętacie Samanthę Fox? 52-letnia seksbomba lat 80. odwiedziła Polskę! Nie uwierzycie jak świetnie teraz wygląda!


Dagrama z

Dagrama z "Królowych życia" z babcią

Dagmara Kaźmierska w młodości 

Dagmara Kaźmierska w młodości 

Dagmara Kaźmierska aktualnie

Dagmara Kaźmierska aktualnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×