Dagmara Kaźmierska wylądowała w klinice na wózku inwalidzkim! Królową życia może uratować tylko specjalistyczny zabieg!

Dagmara Kaźmierska stare zdjęcia

Dagmara Kaźmierska pokazała się na wózku inwalidzkim z nogą w gipsie. Okazuje się, że celebrytka zafundowała sobie wlewy witaminowe w specjalistycznej klinice. Po tym zabiegu czuje się jak bogini.

Dagmara Kaźmierska niedawno miała poważny wypadek samochodowy, w wyniku którego złamała obydwie nogi. Wówczas na profilu królowej życia pojawił się niepokojący post ze szpitala, który zmroził wszystkich jej fanów. Dagmara załączyła zdjęcie z łóżka szpitalnego opatrzone szokującym komentarzem:

Aniołki Moje Całuję i pozdrawiam Was z całego serca! Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo – napisała.

Podczas swojego pobytu w szpitalu Dagmara szczegółowo informowała internautów o stanie swojego zdrowia. 5 czerwca celebrytka wreszcie jasno określiła wszystkie obrażenia jakich doznała podczas kolizji:

 Cześć, Aniołki kochane. U nas szpitalnie, ch***, ale bojowo, przebojowo. Jacuś się śmieje, że leżę zdechła jak łańcuch na przyczepie. No, ale niestety. Trzeba swoje odcierpieć. Kikuty dochodzą do siebie. Co prawda dwa, trzy miesiące chodzić nie będę mogła, ale chyba nie to jest najważniejsze, prawda? Morda cała. Czoło się zagoiło, łapska poturbowane jeszcze co prawda. Dobrze, że zęby nie poszły, że nos piąty raz nie jest złamany. A tam nogi – to nieważne. Nogi i tak idą – dodała Dagmara.

Następnie były już ciekawe posty informujące fanów, że ich idolka wyszła już ze szpitala, przebywa w domu gdzie pomału dochodzi do zdrowia. Obecnie przebojowa celebrytka ponownie zaskoczyła swoją aktywnością internautów – pokazała się w pełnej krasie na wózku inwalidzkim z nogą w gipsie. Okazuje się, że Dagmara udała się na wózku oraz w pełnym makijażu do kliniki, w której poddała się wlewom witaminowym.

Wlewy witaminowe. Nie ma nic lepszego dla szybkiej regeneracji ,niż wlewy witaminowe. Po moim wypadku tego było mi potrzeba GORĄCO POLECAM -te wlewy działają cuda – napisała Dagmara.

Jak widać królowa życia jest już w świetnej formie, a jak sama stwierdziła po wlewach witaminowych natychmiast dozna cudownego uzdrowienia.

Tego jej serdecznie życzymy.

Dagmara Kaźmierska wyszła ze szpitala i od razu zmieniła fryzurę! Tak pięknie nie wyglądała nawet przed wypadkiem!

Dagmara Kaźmierska pokazała swoje połamane nogi! Królowa życia jeszcze nie wróciła do formy [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska na starych zdjęciach to zupełnie inna osoba! Tak wyglądała zanim została sławna i bogata!


Dagmara Kaźmierska pokazała się w klinice na wózku inwalidzkim

Dagmara Kaźmierska pokazała się w klinice na wózku inwalidzkim

Dagmara Kaźmierska pokazała swoje pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala

Dagmara Kaźmierska pokazała swoje pierwsze zdjęcie po wyjściu ze szpitala

Dagmara Kaźmierska ma połamane nogi

Dagmara Kaźmierska ma połamane nogi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×