Dagmara Kaźmierska porusza się autem za milion złotych! Gwiazda nie oszczędza, żeby żyć jak prawdziwa Królowa Życia

Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że kocha swoje luksusowe życie, na które sobie zapracowała. Jakim porusza się samochodem? To cacko za niemal milion złotych.

Dagmara Kaźmierska weszła do show-biznesu prawdziwym szturmem. Pojawiła się jako jedna z uczestniczek programu TTV Królowe życia. Szybko stała się największą gwiazdą show. Widzowie pokochali ją za dystans do siebie, cięte riposty i wygłaszane ze stoickim sposobem mądrości życiowe, które niejednokrotnie zawierają niecenzuralne słowa. Nie ukrywała, że ma za sobą niełatwe przejścia. Usłyszała między innymi wyrok za sutenerstwo, co skończyło się pobytem w więzieniu. Nie ukrywała, że to wydarzenie bardzo wpłynęło na jej dalsze życie. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce, zarabiać uczciwie, a przede wszystkim przysięgła, że już nigdy nie zostawi swojego jedynego syna Conana.

Nawiązała do tych wydarzeń w swojej pierwszej książce pt. Prawdziwa historia Królowej Życia. Jednak 23 listopada ukaże się kontynuacja losów Dagmary, Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami.

Dagmara Kaźmierska ogromną popularność zdobyła jako Królowa Życia w programie o tym samym tytule. Nie ukrywała, że zanim trafiła do telewizji, spędziła w więzieniu kilkanaście miesięcy. Widzowie pokochali ją za odwagę, z jaką przyznała się do błędów. „Jest najlepszym przykładem resocjalizacji w polskim show biznesie”, pisano o niej – czytamy w oficjalnym opisie publikacji.

Kaźmierska jest w trakcie promocji książki. Czym jeździ na spotkania autorskie?

Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion złotych

W listopadzie w księgarniach pojawi się książka druga książka Dagmary Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami, którą gwiazda telewizji TTV obecnie promuje, między innymi pojawiła się na Targach Książki w Krakowie. Uwagę zwrócił samochód, którym się porusza.

Wiele osób zwróciło uwagę, jakim autem na wydarzenie przyjechała Dagmara Kaźmierska. Biedy nie ma! Mercedes-Maybach S500 zachwyca przestronnością oraz mocą, ale niektórych z nóg może zwalić jego cena, która wynosi… blisko milion złotych! – podaje Telemagazyn.

Kaźmierska nie ukrywa, że kocha luksus, a więc taki samochód jest dla niej tylko dopełnieniem jej królewskiego życia.


Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Dagmara Kaźmierska - 25. Międzynarodowe Targ Książki

Dagmara Kaźmierska - 25. Międzynarodowe Targ Książki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×