Dagmara Kaźmierska ma narzeczonego! Długo trzymała w tajemnicy fakt, że jest zakochana. A to sensacja!

Dagmara Kaźmierska jest zakochana

Dagmara Kaźmierska jest zakochana

Dagmara Kaźmierska jest zakochana i ma narzeczonego. Takim oto wyznaniem zaskoczyła w najnowszym wywiadzie gwiazda Królowych życia. Co powiedziała?

Dagmara Kaźmierska szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu, decydując się na udział w show TTV Królowe życia i mimo że istnieje w nim już kilka lat, nadal wzbudza spore emocje i niemało kontrowersji. Niezrażona jednak, ku uciesze swoich fanów, publikuje w sieci posty o różnej treści. Jednak jak się okazało, tak naprawdę zdradza tylko to, co sama uzna za słuszne. Właśnie ujawniła, że jest zaręczona. Kim jest jej wybranek?

Zobacz także: 46-letnia Kaźmierska pręży swoje wdzięki w zjawiskowym bikini. Róż, panterka, złoto — jest moc!

Dagmara Kaźmierska ma narzeczonego

Dagmara Kaźmierska na temat mężczyzn w swoim życiu raczej milczy. Łączona z Jackiem z Królowych życia zawsze podkreśla, że jest on jedynie jej przyjacielem. Serdecznie wspomina także byłych partnerów. W rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN powiedziała, że największą miłością jej życia był ojciec Conana. Zdradziła także, że nadal ma kontakt z pierwszym chłopakiem.

Moim pierwszym chłopakiem był Andrzejek. Mamy kontakt cały czas. Mądry się łączy, głupi się rozstaje. Widujemy się czasami, pogadamy, ale nie mam jakichś sentymentów. Sentyment to zawsze będzie do mojego męża, bo to jest ojciec mojego dziecka i to była moja wielka prawdziwa miłość. Kaźmierski to zawsze będzie Kaźmierski.

Dagmara niechętnie opowiada o swoim życiu miłosnym. Bardzo długo nie zdradzała, czy jest z kimś w związku. W rozmowie z Dzień Dobry TVN zdecydowała się przyznać, że nie tylko jest zakochana, ale również zaręczona.

Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu… To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego – wyznała z radością.

Trzeba przyznać, że Dagmara potrafi zachować sekret jeśli tylko chce i naprawdę zdradza w mediach tylko to, czym sama chce się podzielić.


Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Dagmara Kaźmierska - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×