Szukaj

Zaskakujące, co studiowała Dagmara Kaźmierska. Wykształcenie Królowej życia zadziwia bardziej niż jej mroczna przeszłość

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska przed widzami show Królowe życia i swoimi fanami w social mediach nie ma tajemnic. Czy jednak wiecie, jakie ma wykształcenie?

Kto obserwuje Dagmarę Kaźmierską w programie TTV, wie, że ma bardzo kolorowy życiorys. Nie brakuje w nim i mrocznych epizodów, o których otwarcie powiedziała w show. Jednak  w pewnym momencie postanowiła, że wyreżyseruje swoją rzeczywistość tak, jak sobie zamarzyła i jej się to udało.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – napisała na Instagramie.

Nawet ciężki wypadek nie złamał Kaźmierskiej. Walczy o powrót do sprawności, pokonując słabości i przeciwności losu. Wszystko to na oczach widzów i fanów w social mediach. Czy jednak wiedzą, jakie ich idolka ma wykształcenie?

Jakie wykształcenie ma Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska nie mówi o swoim wykształceniu. Znacznie więcej wiemy o jej pracy – jest niewątpliwie gwiazdą telewizji i prowadzi własny butik. Próbowała swoich sił w różnych branżach- razem z Edzią otworzyła salon fryzjerki, a także planowała sprzedaż produktów, po które jeździła razem z Jacusiem aż do Maroka.

Oficjalnie nie ma żadnych informacji, jakie szkoły kończyła Kaźmierska. Wiadomo, że ma maturę i studiowała prawo, o czym wspomniała w jednym z odcinków podczas rozmowy z synem. Nie zdradziła jednak, czy je ukończyła. Możemy się domyślać, że przerwała naukę, patrząc na jej życiorys. Przyznała się także Conanowi, że w życiu poszła na lewo – nie jest tajemnicą, że jej przeszłość jest dosyć kontrowersyjna. W młodości wyjechała do Niemiec, gdzie dorabiała jako sprzątaczka. Potem prowadziła agencję towarzyską i ma za sobą pobyt w więzieniu. Nie ukrywa, że rozłąka z synem sporo ją kosztowała, dlatego dziś żyje tak, by już nigdy nic takiego się jej nie przydarzyło.


Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dagmara Kaźmierska - buty

Dagmara Kaźmierska - buty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×