Szukaj

Tak wygląda brat Królowej życia. Łukasz właśnie dołączył do obsady hitu TTV

Brat Dagmary Kaźmierskiej dołączył do show

Brat Dagmary Kaźmierskiej dołączył do show

Dagmara Kaźmierska w najnowszym odcinku Królowych życia będzie miała nie lada niespodziankę. Odwiedzi ją jej brat. Mają podobne charaktery, więc obok radości, będą też starcia. Czy są do siebie podobni?

Do obsady Królowych życia w najnowszym odcinku show dołączy brat Dagmary Kaźmierskiej. Łukasz jest młodszy od gwiazdy, a jego wizyta sprawiła jej niekłamaną radość. Jak wygląda mężczyzna?

Jak wygląda brat Dagmary Kaźmierskiej?

Kto obserwuje Dagmarę Kaźmierską w programie TTV, wie, że obecnie prowadzi bardzo luksusowe życie, ale nie zawsze tak było, a jej życiorys jest bardzo ciekawy. Nie brakuje w nim i ciemnych momentów, o których otwarcie powiedziała w show, nie szczędząc widzom przykrych detali. Jednak  w pewnym momencie postanowiła, że to ona będzie decydowała jak żyć i udało jej się spełnić marzenie o egzystencji w luksusie.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – napisała na Instagramie.

Nawet ciężki wypadek samochodowy, któremu uległa kilkanaście miesięcy temu, nie złamał Kaźmierskiej. Walczy o powrót do sprawności, pokonując słabości i przeciwności losu, a przy tym nie traci optymizmu, mimo że rokowania o całkowitym powrocie do sprawności nie są najlepsze. Wszystko to dzieje się na oczach widzów show i fanów w social mediach, których przybywa z każdym dniem. Nieodłącznymi towarzyszami celebrytki są Jacuś, Edzia, syn Conana, a w najnowszym odcinku dołączy do obsady jej młodszy brat.

Kaźmierska widuje go raz na kilka miesięcy, ponieważ Łukasz pracuje za granicą. Kiedy tylko może stara się jednak odwiedzać siostrę. W odcinku show widać było, że jego wizyta sprawiła Dagmarze wiele radości.

To było zawsze takie grzeczne dziecko. Tylko byłam wkurzona, jak się urodził, bo byłam zazdrosna. Powiedziałam, że go w wózku do rzeki wrzucę – wspominała ze śmiechem Dagmara – Odkąd mój brat wyjechał na saksy, to raz na kilka miesięcy przyjeżdża i wtedy jest w domu święto – powiedziała.

Kiedy Łukasz jest u Dagmary, ta wykorzystuje go do drobnych napraw i prac w domu, z którymi nie zdążył Jacuś. W najnowszym odcinku zobaczymy, jak razem wymieniają klamkę. Dwa twarde charaktery – będzie się działo. Jak wygląda mężczyzna. Zdecydowanie można dostrzec podobieństwo między rodzeństwem.


Dagmara Kaźmierska z synem Conanem i bratem Łukaszem

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem i bratem Łukaszem

Brat Dagmary Kaźmierskiej

Brat Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska - premiera

Dagmara Kaźmierska - premiera "Pętli" Patryka Vegi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×