Syn Dagmary Kaźmierskiej ma najbardziej oryginalne imię pod słońcem. Królowa życia tłumaczy dlaczego

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska i Conan

Imię syna Dagmary Kaźmierskiej budzi wiele emocji wśród jej fanek. Jest oryginalne i międzynarodowe. Dlaczego akurat takie? Królowa życia po 19 latach ujawnia rodzinny sekret.

Dagmara Kaźmierska, to Królowa życiaktóre regularnie zaprasza fanów do swojej codzienności – a ta jest niezwykle barwna. Miliony widzów z zapartym tchem oglądają nowe odcinki z udziałem swojej ulubienicy. Kaźmierska w programie TTV nie występuje sama. Towarzyszą jej przyjaciele: Edzia i Jacuś, a także syn Conan.

Imię syna Dagmary Kaźmierskiej. Kto je wybrał?

Dagmarę z synem łączą silne więzi, o czym świadczą jej słowa na temat przystojnego potomka. W jednym z wywiadów, w którym opowiedziała o ponad rocznym pobycie w więzieniu, wyjawiła, że gdy rozdzielono ją z Conanem, bardzo za nim tęskniła:

Ja całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina fioletowa z płaczu – powiedziała Dagmara w rozmowie z WP.

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem

Syn Dagmary Kaźmierskiej ma bardzo oryginalne imię. Kto je wybrał i skąd czerpano inspirację? Dagmara odważyła się wyjawić rodzinny sekret po prawie 19 latach. Przyznała, że był to pomysł jej byłego męża. Gdy ona decydowała o imieniu dla córki, Kaźmierski wybierał, jak będzie nazywać się ich syn.

Chociaż ostatecznie wybrali „Conan”, pierwsza propozycja była niemniej oryginalna jak obecne drugie imię chłopca:

Imiona dla syna wybrał mąż, który ma duszę wojownika. Ja miałam przygotowane imiona tylko dla dziewczynki. Początkowo miał być Evander. Ostatecznie został Conan Shingoo – stwierdziła w rozmowie z Vogule Poland Dagmara Kaźmierska.

Od momentu, w którym Dagmara stała się sławna, z pewnością jej syn stał się najpopularniejszym właścicielem tego imienia w Polsce. Chociaż młody mężczyzna ma dopiero 18 lat, już próbuje budować swoją markę. Dowodem może być fakt, że wraz z Jacusiem co jakiś czas nagrywają nowe filmiki, które publikują w sieci. Kwestią czasu jest aż nastolatek osiągnie popularność na miarę swojej marki, a kto wie… może kiedyś ją przegoni?

Zobacz: Conan i Jacuś z „Królowych życia” robią karierę za plecami Dagmary! Ich najnowszy projekt rozgrzał sieć do czerwoności!


Jacuś i Conan - Królowe życia

Jacuś i Conan - Królowe życia

Jacuś i Conan - Królowe życia

Jacuś i Conan - Królowe życia

Conan i Jacuś - Królowe życia

Conan i Jacuś - Królowe życia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×