Szukaj

Dagmara Kaźmierska i Jacuś planują dzieci? Słowa Królowej życia dają do myślenia!

Dagmara Kaźmierska jest zakochana?

Dagmara Kaźmierska i Jacuś są razem? Królowa życia w jednym z odcinku programu powiedziała o kilka słów za dużo. Czyżby w ten sposób potwierdziła, że jej przyjaciel jest jednocześnie jej tajemniczym partnerem?

Dagmara Kaźmierska, to niekwestionowana Królowa życia, której barwne przygody śledzą tysiące widzów w całej Polsce. Niedawno właśnie z nimi podzieliła się radosną wiadomością o tym, że się zakochała. Umieściła na Instagramie zdjęcie, w opisie którego zdradziła, że w jej życiu pojawił się mężczyzna:

Dobrze mi. Mój Misiu mnie kocha nad wszystko. Wspaniały Doktor Stawicki zbadał dziś nóżkę i wszystko super. Conanek zdrowy. Dobrze się uczy. Mam cudownych ludzi wokół siebie Rodzinę i przyjaciół. Jesteście też Wy. Z Waszymi wyrazami niesamowitej sympatii. Czegóż mi więcej potrzeba?

Kim jest nowy ukochany Kaźmierskiej? Tego zdradzić nie chciała. Fani mają jednak nadzieję, że mowa o Jacusiu, przyjacielu Dagmary, który pojawia się z nią w programie i bardzo się o nią troszczy. Czyżby mieli rację?

Dagmara Kaźmierska i Jacuś są razem? Czy planują dzieci?

Królowa życia, w jednym z odcinków show, zabrała przyjaciela do biura matrymonialnego. Chciała pomóc mu znaleźć partnerkę, bo jak oficjalnie utrzymują, Dagmara i Jacuś nic ich nie łączy. Kiedy swatka zapytała o dzieci, z ust kobiety padły nieoczekiwane słowa. Wyprzedziła wypowiedź kolegi i powiedziała:

 Nie mamy czasu na dzieci – wypaliła bez zastanowienia Dagmara.

Conan, Jacuś i Dagmara - Królowe życia

Conan, Jacuś i Dagmara – Królowe życia

W ten sposób Dagmara zasugerowała, że jest z Jacusiem? Fani są pełni nadziei. Szczególnie, że wizyta w biurze zakończyła się fiaskiem, a żadna z kandydatek zdaniem Kaźmierskiej, nie była dość dobra dla jej przyjaciela.

Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska

Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska pokazała swoje nogi po wypadku. Nie wygląda to dobrze


Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie ze szpitala

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie ze szpitala

Sylwester 2019 - Dagmara Kaźmierska

Sylwester 2019 - Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska jest zakochana

Dagmara Kaźmierska jest zakochana

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×