Miało być wielkie pojednanie, a skończyło się na kłótni. Dagmara i Edzia nie powstrzymały emocji. Jedna dogryzała drugiej

Dagmara Kaźmierska, Edzia

Dagmara Kaźmierska, Edzia

Dagmara Kaźmierska i Edzia zażegnały konflikt? Znów pojawiły się razem, ale wystarczyła chwila, by między nimi doszło do spięcia. Nieprzyjemną rozmowę zarejestrowały kamery TTV.

Przez Królowe życia przewinęło się kilkanaście barwnych osobowości, ale tylko garstce z nich udało się zaistnieć w show-biznesie. Regularnie na salonach brylują Rafał Grabias i Dagmara Kaźmierska, która uważana jest za największą gwiazdę formatu. Potwierdzeniem jej popularności jest ponad 1 milion aktywnych fanów na Instagramie. Taką ilością obserwatorów nie może pochwalić się większość rodzimych aktorek czy piosenkarek.

Perypetie Dagmary można śledzić od pierwszego sezonu, ale z pewnością nie byłyby tak interesujące, gdyby w jej życiu nie pojawiła się Edzia, czyli drugoplanowa bohaterka hitu TTV. Kobieta w programie przedstawiona jest przyjaciółka Kaźmierskiej, chociaż częściej między nimi dochodzi do spięć, niż słodkich, pełnych wsparcia rozmów na osobiste tematy.

Edzia wielokrotnie padała obiektem żartów Kaźmierskiej, której odgryzała się ciętymi ripostami. Kilka miesięcy temu pojawiły się nawet plotki, że pomiędzy koleżankami doszło do poważnego spięcia, które miało zniszczyć ich relację. Dagmara była w kwietniu gościem podczas Domówki u Dowborów, gdzie po raz pierwszy wyjawiła, co było powodem jej kłótni z wieloletnią przyjaciółką:

Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie. (…) Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie.

W odpowiedzi Edzia starała się nie rozdmuchiwać tematu, który poruszyła jej programowa towarzyszka. W rozmowie z Pomponikiem wyznała tylko wymownie, że między nią a królową „nie będzie już jak było”.

Dagmara Kaźmierska i Edzia pokłóciły się na wizji

Tym razem widzowie mogli zobaczyć sytuację, w której gwiazdy Królowych życia wzięły udział w nieprzyjemnej dyskusji. Całą sytuację zarejestrowały kamery TTV, a poszło o… pozowanie do zdjęcia z wakacji.

Dagmara przedstawiła Edzi swoją wizję fotki, którą chciała jej zrobić. Zachęcała ją do pozowania w swoim stylu – z szerokim uśmiechem i rozwianymi włosami. Szczególnie ta druga czynność nie przypadła kobiecie do gustu.

Słuchaj, stań tak i rozwiej włos. Zrób tak tym włosem – sugerowała Dagmara, pokazując, jaką pozę powinna przybrać Edzia.

Gdy ta usłyszała polecenie, nie powstrzymała emocji, ostro odpowiadając:

Nogą sobie zrób! Nie dyskutuj! Robisz? Nie będę zawiewać jak tobie się chce!

Fani od razu zwrócili uwagę na wspólne wystąpienie bohaterek, które niedawno były skonfliktowane:

  • A te znowu razem? A już tak się odgrażała, że jak się ją zostawi, to tylko raz i nie ma powrotów.
  • Czyżby panie się pogodziły?

Niezależnie od tego, na jakim etapie jest relacja Dagmary i Edzi, jedno jest pewne – z nimi nie można się nudzić. Nagranie z opisanej kłótni poniżej.


Edzia i Dagmara Kaźmierska z Królowych życia

Edzia i Dagmara Kaźmierska z Królowych życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Dagmara i Edzia - Królowe życia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×