Dagmara Kaźmierska w żałobie. Nie żyje babcia gwiazdy. To po niej odziedziczyła miłość do błyskotek

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska na Instagramie uczciła pamięć swojej babci Elżbiety. 1 listopada udostępniła poruszający wpis, który zilustrowała wspólnymi zdjęciami. Internauci są poruszeni.  

Dagmara Kaźmierska ma za sobą trudną przeszłość, o której nie boi się mówić. Celebrytka spędziła czternaście miesięcy za kratkami za sutenerstwo. Jak ujawniła w programie Kuby Wojewódzkiego, chociaż nauczona doświadczeniami z przeszłości miałaby szansę zarobić fortunę, teraz nie zdecydowałaby się na żaden z zakazanych prawnie czynów. Tęsknota za synem, Conanem, była zbyt silna:

Była bardzo duża tęsknota za Conanem. I teraz jest tak, że gdybym mogła zarobić miliony dolarów, to nigdy bym już nic nie zrobiła, żeby trafić do kryminału. Dla mnie resocjalizacją była rozłąka z bliskimi. Bo gdy masz dobre, fajne życie na wolności, masz kochającą rodzinę. I nagle cię tego pozbawiają, to jest najgorsze, co może być — komentowała Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska wspomina babcię. Wzruszający post w sieci

Od momentu opuszczenia więzienia celebrytka stara się przestrzegać prawa. Dagmara zostawiła przeszłość za sobą i aktualnie jest jedną z głównych gwiazd programu Królowe życia. Widzowie pokochali ją za szczerość i bezpośredniość.

Gwiazda prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 1 milion osób. W niedzielę to właśnie z nimi podzieliła się wspominkowym postem. Dagmara opublikowała archiwalne zdjęcia ze swoją babcią. Pani Elżbieta, podobnie jak wnuczka, lubiła nosić oryginalne ubrania i dodatki, w tym szałowe okulary.

Niestety na początku roku do mediów dotarły smutne wiadomości, że babcia celebrytki nie żyje. Właśnie dlatego w dniu Wszystkich Świętych Dagmara Kaźmierska zdecydowała się na piękne wspomnienia:

NASZA PAMIĘĆ TO ICH DALSZE ŻYCIE. Jak to pięknie powiedziałeś Mój Drogi. @aleksandersiczek Nie ma pięknej Elżbiety i Teresy. Każdy z Nas za kimś płacze Kochani. Miejmy Ich w sercach , pamięci … Kochajmy się . Nie kłóćmy , bo niewiadomo kiedy … I nikt Ich Nam nie zwróci. Budzisz się ze mną Babciu codziennie i zasypiasz też ze mną. Widzisz z góry jak bardzo Ciebie brak … Całuję mocno Kochani. (zachowano pisownię oryginalną).

Wpis poruszył fanów gwiazdy. W komentarzach łączą się z nią w bólu. Piszą, że każda babcia jest dla swojego wnuka wyjątkowa:

  • Każda babcia jest cudowna, wyjątkowa, najlepsza, najukochańsza i powinna żyć wiecznie!!! Nie ma lepszej osoby na świecie niż babunia.
  • Piękne i szczere słowa. Pani Ela była kobietą ze wspaniałym sercem. Była prawdziwą królową.
  • To była DAMA.

Trudno się nie zgodzić z ostatnim wpisem. Pani Elżbieta była prawdziwą damą.


Dagmara Kaźmierska uczciła pamięć o babci

Dagmara Kaźmierska uczciła pamięć o babci

Dagmara Kaźmierska uczciła pamięć o babci

Dagmara Kaźmierska uczciła pamięć o babci

Dagmara Kaźmierska uczciła pamięć o babci

Dagmara Kaźmierska uczciła pamięć o babci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×