Tym show-biznes żył w święta. Nie tylko ślub Krychowiaka i ciąża Rozenek. Wybraliśmy 10 najgłośniejszych wydarzeń

Czym show-biznes żył w święta 2019?

Czym show-biznes żył w święta 2019?

10 najgłośniejszych wydarzeń w show-biznesie z okresu Świąt Bożego Narodzenia. O czym mówiło się w ciągu ostatnich 72 godzin? Ślub Grzegorza Krychowiaka, ciąża Małgorzaty Rozenek, zaręczyny Michała Wiśniewskiego… Co jeszcze?

Święta dobiegają końca. Jest to idealny moment do podsumowania tego, czym polski show-biznes żył w ostatnich trzech dniach. A działo się całkiem sporo. Zdecydowanie okres Bożego Narodzenia upłynął nam pod znakiem ciężarnych gwiazd, które po raz pierwszy zaprezentowały swoje krągłości w pełnej okazałości. Nie zabrakło także tajnego ślubu i mini-skandalu, jaki wywołała Meghan Markle.

Oto top10 newsów z ostatnich dni.

Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat

Para pobrała się w tajemnicy. Radosną wiadomość ogłosiła w wigilię, a dzień później pokazała zdjęcia z ceremonii. Było bardzo luksusowo czytaj więcej.

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat – zdjęcia ze ślubu

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat – zdjęcia ze ślubu

Ciążowe krągłości Małgorzaty Rozenek

Prezenterka uznała, że Święta Bożego Narodzenia to idealny moment do tego, by pokazać swój zaokrąglony brzuszek w pełnej okazałości. I słusznie, bo wygląda z nim pięknie. Na Instagramie zaprezentowała się w dwóch wersjach – eleganckiej i domowej. Obie zachwyciły internautów zobacz zdjęcia.

Małgorzata Rozenek z zaokrąglonym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek z zaokrąglonym brzuszkiem

Retusz Meghan Markle na świątecznym zdjęciu

Książęta Sussexu postanowili tegoroczne Boże Narodzenie spędzić w Kanadzie, co podobno sprawiło wielką przykrość królowej. Meghan, Harry i Archie nie zapomnieli jednak o swoich wielbicielach, dla których przygotowali niezwykłą niespodziankę. W wigilię opublikowali świąteczny portret rodzinny, który wywołał sporo kontrowersji, a wszystko to za sprawą nieco poprawionym twarzom w programie graficznym czytaj więcej.

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Zaręczyny Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski znowu „wygrał internety”, i znowu za sprawą życia prywatnego. Gwiazdor w wigilię oświadczył się swojej nowej partnerce, 37-letniej Paulinie. Plotki głoszą, że para poznała się przez Tindera, a w przyszłym roku powita na świecie swojego pierwszego wspólnego potomka. Czy w 2020 Wiśniewski po raz piąty weźmie ślub? czytaj więcej.

Anna Lewandowska i jej ciążowy brzuszek

Co prawda żona Roberta nie zdecydowała się na zdjęcie z profilu w intymnej scenerii (tak jak Rozenek), ale i tak wywołała zachwyt. Gwiazda zamieściła fotografię, na której uroczo obejmuje swoje krągłości. Dodatkową atrakcją było odsłonięcie fragmentu twarzy Klary. To dopiero świąteczny prezent dla fanów czytaj więcej.

Anna Lewandowska – święta Bożego Narodzenia 2019

Anna Lewandowska – święta Bożego Narodzenia 2019

Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub?

Spore zamieszanie wywołało zdjęcie, jakie z okazji świąt opublikował Borys Szyc. Aktor zapozował z ciężarną partnerką tak, że w oczy rzuciła się jego piękna obrączka. Internauci są niemal pewni – para wzięła cichy ślub. Gratulacjom nie ma końca czytaj więcej.

Borys Szyc – święta Bożego Narodzenia 2019

Borys Szyc – święta Bożego Narodzenia 2019

Debiut dzieci księżnej Kate na mszy świątecznej

Msza świąteczna z udziałem członków rodziny królewskiej zawsze wzbudza wielkie emocje wśród Brytyjczyków. Jest to wielka rewia mody, która pokazuje, jak obecnie wyglądają relacje poszczególnych członków słynnego klanu. Co prawda w tym roku zabrakło Meghan i Harry’ego, ale pojawili się książę George i księżniczka Charlotte. Dzieci Kate i Williama skradły show. Nie tylko za sprawą debiutu, ale także dzięki uroczej zabawce, z jaką przez całą drogę paradowała córka Cambridge’ów. Charlotte miała ze sobą uroczą, różową, dmuchaną kaczkę czytaj więcej.

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Książęta Cambridge z dziećmi na mszy świętej 2019 – Kate, William, George i Charlotte

Marek z Rolnika został ojcem!

W świątecznym odcinku Rolnik szuka żony widzowie usłyszeli cudowną nowinę. Marek Walczak, bohater trzeciej edycji, został ojcem. Mężczyzna powitał na świecie syna, który otrzymał imię Franek czytaj więcej.

Marek Walczak został ojcem. Pokazał pierwsze zdjęcie z dzieckiem

Marek Walczak został ojcem. Pokazał pierwsze zdjęcie z dzieckiem

Martyna Gliwińska pochwaliła się ciążowymi krągłościami

Martyna Gliwińska jest kolejną gwiazdą, która odsłoniła ciążowe krągłości. Partnerka Jarosława Bieniuka pokazała swój brzuszek w pełnej krasie. Jest ogromny i wskazuje na to, że poród blogerki jest kwestią najbliższych tygodni czytaj więcej.

Martyna Gliwińska – święta Bożego Narodzenia 2019

Martyna Gliwińska – święta Bożego Narodzenia 2019

Nieznane zdjęcie Anny Przybylskiej

26 grudnia Anna Przybylska skończyłaby 41 lat. Pamięć o aktorce jest wciąż żywa, na co wskazują liczne komentarze internautów i publikacje udostępniane przez jej bliskich. Na bardzo osobistą publikację zdobyła się Małgorzata Rudowska, była menadżerka aktorki, a prywatnie jej przyjaciółka. Kobieta zamieściła rozczulające zdjęcie czytaj więcej.

Anna Przybylska i Małgorzata Rudowska

Anna Przybylska i Małgorzata Rudowska


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×