Szukaj

Meghan Markle i książę Harry oficjalnie pokazali czym pojadą do ślubu! Przyćmią nawet księżną Kate i księcia Williama!

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle wybrali królewski powóz

Szczegóły ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego trafiają do fanów rodziny królewskiej coraz częściej. Kensington Palace jak oka w głowie strzeże jedynie pełnej listy gości i sukni ślubnej – nie ma natomiast oporów by dzielić się z publiką wszystkim innym. Znany jest już styl w jakim urządzone będą ślubne dekoracje, wiadomo jaki smak będzie miał tort oraz gdzie para wybierze się w podróż poślubną. Wiadomo również, że księżniczka Charlotte i książę George będą brali udział w ceremonii, a po ślubie para uda się z orszakiem na uroczystą procesję uliczkami Windsoru.

Tym razem Kensington oficjalnie poinformował, że zakochani wybrali powóz, który będzie wiózł ich na czele królewskiego orszaku. To prawdziwe cacko:

Książę Harry i panna Meghan Markle wybrali karocę Ascot Landau na swoją procesję przez Windsor tuż po ślubie 19 maja. Karoca jest jedną z pięciu Ascot Landaus, które znajdują się w królewskich stajniach. Używana jest podczas oficjalnych okazji i ceremonialnych wydarzeń, takich jak koronacje, śluby królewskie i ważne wizyty

Zdecydowali się na zupełnie inny styl niż książę William i księżna Kate, którzy w rocznicę ślubu pochwalili się zdjęciem ze sportowego samochodu, którym odjeżdżali po ceremonii. Myślicie, że ich wybór przypadnie do gustu królowej Elżbiecie II i gościom?

Książę Harry jest na drakońskiej diecie i chudnie w oczach. Wszystko żeby zadowolić swoją ukochaną!

Meghan Markle i książę Harry wydadzą fortunę na ślub. Tak drogiego wesela nie mieli nawet księżna Kate i książę William!

Meghan Markle i książę Harry wybrali kwiaty na ślub! Spodziewacie się rzadkich okazów? Nic bardziej mylnego


Książę Harry i Meghan Markle wybrali karocę

Książę Harry i Meghan Markle wybrali karocę

Książę Harry i Meghan Markle na spotkaniu Wspólnoty Narodów

Meghan Markle na spotkaniu Wspólnoty Narodów

Pewna siebie Meghan Markle

Pewna siebie Meghan Markle

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×