Szukaj

Meghan Markle i książę Harry oficjalnie pokazali czym pojadą do ślubu! Przyćmią nawet księżną Kate i księcia Williama!

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle wybrali królewski powóz

Szczegóły ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego trafiają do fanów rodziny królewskiej coraz częściej. Kensington Palace jak oka w głowie strzeże jedynie pełnej listy gości i sukni ślubnej – nie ma natomiast oporów by dzielić się z publiką wszystkim innym. Znany jest już styl w jakim urządzone będą ślubne dekoracje, wiadomo jaki smak będzie miał tort oraz gdzie para wybierze się w podróż poślubną. Wiadomo również, że księżniczka Charlotte i książę George będą brali udział w ceremonii, a po ślubie para uda się z orszakiem na uroczystą procesję uliczkami Windsoru.

Tym razem Kensington oficjalnie poinformował, że zakochani wybrali powóz, który będzie wiózł ich na czele królewskiego orszaku. To prawdziwe cacko:

Książę Harry i panna Meghan Markle wybrali karocę Ascot Landau na swoją procesję przez Windsor tuż po ślubie 19 maja. Karoca jest jedną z pięciu Ascot Landaus, które znajdują się w królewskich stajniach. Używana jest podczas oficjalnych okazji i ceremonialnych wydarzeń, takich jak koronacje, śluby królewskie i ważne wizyty

Zdecydowali się na zupełnie inny styl niż książę William i księżna Kate, którzy w rocznicę ślubu pochwalili się zdjęciem ze sportowego samochodu, którym odjeżdżali po ceremonii. Myślicie, że ich wybór przypadnie do gustu królowej Elżbiecie II i gościom?

Książę Harry jest na drakońskiej diecie i chudnie w oczach. Wszystko żeby zadowolić swoją ukochaną!

Meghan Markle i książę Harry wydadzą fortunę na ślub. Tak drogiego wesela nie mieli nawet księżna Kate i książę William!

Meghan Markle i książę Harry wybrali kwiaty na ślub! Spodziewacie się rzadkich okazów? Nic bardziej mylnego


Książę Harry i Meghan Markle wybrali karocę

Książę Harry i Meghan Markle wybrali karocę

Książę Harry i Meghan Markle na spotkaniu Wspólnoty Narodów

Meghan Markle na spotkaniu Wspólnoty Narodów

Pewna siebie Meghan Markle

Pewna siebie Meghan Markle

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×