Szukaj

Harry mocno stracił w oczach księżnej Kate. Sytuacja sprzed ślubu z Meghan wypłynęła po latach do mediów

Księżna Kate i książę Harry

Księżna Kate i książę Harry

Księżna Kate podobno bardzo zaniepokoiła się zachowaniem księcia Harry'ego. Czym jej podpadł?

Księżna Kate pewnego dnia stanie się żoną króla i będzie go wspierać podczas wykonywania służbowych obowiązków. Sumiennie przygotowuje się do tego zadania. Regularnie bierze udział w spotkaniach, w których trakcie reprezentuje interesy Elżbiety II. Żona Williama z reguły zachwyca swoimi stylizacjami. Ma doskonałe wyczucie stylu, które doceniają królewscy fani na całym świecie.

Księżna Kate nie potrafiła zrozumieć zachowania księcia Harry’ego

Księżna Kate jest też ulubienicą brytyjskiej prasy. Tabloidy regularnie serwują nowe ciekawostki dotyczące jej życia prywatnego. Najnowsza wieść niesie, że żona Williama była bardzo zaniepokojona zachowaniem księcia Harry’ego względem Meghan Markle, o czym prasę poinformowała redaktor naczelna Majesty Magazine, Ingrid Seward.

Biografka królewska wspomina wydarzenie, które miało miejsce kilka lat temu, gdy Meghan była jedynie narzeczoną Harry’ego. Zakochani tuż po zaręczynach odwiedzili Kate i Williama w Norfolk w Amner Hall. Podczas wizyty wszystko szło dobrze. Gospodarze chwalili Markle za to, że złapała świetny kontakt z ich dziećmi.

Ingrid w rozmowie z The Sun zdradziła, że księżna Kate nie potrafiła jednak zrozumieć zachowania szwagra, który nie spotkał się przed ślubem z ojcem Meghan. Było to dla niej bardzo niepokojące:

Nie mogła zrozumieć, dlaczego Harry nigdy nie spotkał swojego przyszłego teścia, ani dlaczego Meghan, o której Harry zapewnił, że była tą jedyną, wydawała się być zakłopotana rodziną i nie chciała się wypowiadać o nikim innym poza mamą.

Meghan Markle utrzymuje kontakty jedynie z mamą, Dorią Ragland. Gościła na weselu córki, teraz co jakiś czas odwiedza ją w domu w Kalifornii i pomaga w opiece nad Archiem. Osoby z otoczenia rodziny królewskiej donoszą, że będzie się zajmować też drugim maluchem:

Doria będzie przy porodzie z Meghan i Harrym – donosił informator Closer.

Była aktorka nie utrzymuje kontaktów z tatą, Thomasem Markle, który co jakiś czas skarży się na to kolorowej prasie. Mężczyzna do tej pory nie spotkał swojego wnuka.


Księżna Kate i książę William w żałobnych strojach

Księżna Kate i książę William w żałobnych strojach

Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William w Londynie

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Księżna Kate i książę William z wizytą w piekarni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×