Szukaj

Brzydula. Czy Violetta i Sebastian wrócą do siebie?

BrzydUla 2 – obsada

BrzydUla 2 – obsada

BrzydUla2: Violetta i Sebastian unikali siebie jak ognia, jednak los wielokrotnie przeciął ich ścieżki. Czy dawni kochankowie pogodzą się i znowu będą razem? Ustaliliśmy, co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu.

Po świątecznej przerwie Brzydula 2 wróciła na ekrany. Fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych odcinków, ponieważ są ciekawi czy Ula i Marek w końcu się pogodzą. Przed nimi jednak najpierw wielka metamorfoza, którą główna bohaterka przeszła już w 59. odcinku:

Mogę zdradzić, że metamorfoza Uli będzie polegać bardziej na zmianie jej samopoczucia. Na uświadomieniu sobie, że jest ważna, piękna, kochana i potrzebna, i nie może zapominać o sobie – mówiła kilka tygodni temu Julia w rozmowie z Fakt TV.

Losy BrzydUli ciekawią fanów formatu najbardziej, jednak jeszcze w pierwszym sezonie serialu dużą sympatię widzów zyskał burzliwy związek Violetty Kubasińskiej (Małgorzata Socha) oraz Sebastiana Olszańskiego (Łukasz Garlicki). Po latach okazało się, że nie zostali oni parą, ale czy wszystko stracone?

BrzydUla 2: Czy Violetta i Sebastian wrócą do siebie?

Krótko po tym, jak na ekranach telewizorów pojawiła się 2. część przygód roztropnej Brzyduli, na jaw wyszło, że to u Violetty zaszło najwięcej zmian.

Życie Kubasińskiej na przestrzeni kilku ostatnich lat zupełnie się zmieniło. Została żoną prezesa chińskiego imperium, Hu Yan Wu, dzięki czemu z dnia na dzień zyskała sławę, olbrzymi majątek i tytuł cesarzowej skarpet frotte.

Nie trzeba było długo czekać, aby w jej życiu po raz kolejny pojawili się dawni znajomi. Pani Hu przyjechała do Polski, aby zaproponować Markowi wspólny interes. Nie przewidziała jednak, że podczas wizyty w rodzimym kraju spotka dawną miłość, Sebastiana.

Violetta szybko zrozumiała, że odżyły w niej dawne uczucia, jednak na drodze do jej szczęścia stanie zaborczy mąż, który będzie ją przetrzymywał w hotelu.

W 59. odcinku serialu Sebastian nie chciał opuścić hotelu, w którym zatrzymali się państwo Hu, dopóki nie udało mu się porozmawiać z Violettą. Ich spotkanie nie przebiegło jednak po jego myśli. W międzyczasie na jaw wyszło, że Kubasińska może być w niebezpieczeństwie.

W 61. odcinku Ula, Sebastian i Nadia kontynuowali poszukiwania Violetty. Na jaw wyszło, że podpisane przez panią Hu dokumenty mogą przysporzyć Markowi jeszcze więcej zmartwień. Na polecenie BrzydUli Olszański pojechał do Pomiechówka, rodzinnego domu zaginionej. Tam przeprowadził rozmowę z panem Hu, której długo nie zapomni.

Czy Violetta wyzna Sebastianowi miłość? Tego dowiemy się w 61. odcinku BrzydUli, który zostanie wyemitowany 16.01 o godzinie 12 na antenie TVN.


Czy Sebastian będzie w związku z Violettą? - BrzydUla2

Czy Sebastian będzie w związku z Violettą? - BrzydUla2

Czy Sebastian będzie w związku z Violettą? - BrzydUla2

Czy Sebastian będzie w związku z Violettą? - BrzydUla2

Czy Sebastian będzie w związku z Violettą? - BrzydUla2

Czy Sebastian będzie w związku z Violettą? - BrzydUla2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×