Szukaj

Wygrana Rosji na Eurowizji 2016 nie taka pewna. Kogo powinien się obawiać Sergey Lazarev?

Konkurenci Rosji do wygrania Eurowizji to Australia i Ukraina

Konkurenci Rosji do wygrania Eurowizji to Australia i Ukraina

Czy Rosja wygra Eurowizję 2016? Konkurenci Sergeya Lazareva

Eurowizja 2016 wkracza w decydującą fazę. W walce o zwycięstwo po dwóch półfinałach pozostało już tylko 26 państw, w tym Polska. Michał Szpak bez problemu awansował do sobotniego koncertu. Jako który wystąpi w finale? O tym zadecydowali producenci show.

Zobacz: Polska w finale Eurowizji 2016! Który wystąpi Michał Szpak? Wylosował pozycję…

Wśród faworytów do wygrania Eurowizji 2016 na pierwszym miejscu znajduje się Rosja. Czy Sergey Lazarev może czuć się jedynym pewniakiem do zwycięstwa? Zapytaliśmy o to Macieja Mazańskiego, który obserwuje zmagania uczestników konkursu na miejscu w Sztokholmie:

O ile w ubiegłym roku zwycięstwo Szwecji wydawało się dość pewne, o tyle tym razem dużo trudniej jest przewidzieć kto wygra Eurowizję. Faworytem do zdobycia Grand Prix od samego początku jest Rosja i jak do tej pory nic się w tej kwestii nie zmieniło. Zarówno bukmacherzy jak i dziennikarze stawiają na triumf Sergeya Lazareva, jednak nie jest to stu procentowy pewniak jak na przykład Loreen w 2012 roku czy Alexander Rybak w roku 2009 – Powiedział.

Autor projektu Dobry wieczór Europo dodał także, że Rosja ma w tym roku silną konkurencję:

Walkę z Rosją może nawiązać Ukraina, spory skok u bukmacherów zanotowała ostatnio także Australia. Póki co jednak to zwycięstwo Rosji wydaje się najbardziej prawdopodobne, mimo sporej wtórności zarówno pod względem samej piosenki jak i prezentacji scenicznej, bardzo przypominającej występ ubiegłorocznego zwycięzcy, Månsa Zelmerlöwa

Zobacz też: Plagiat Rosji na Eurowizji 2016! Utwór został skopiowany od fenomenalnego Mansa Zelmerlowa?

A która muzyczna propozycja jest Waszą ulubioną? Rosyjska, ukraińska, australijska a może jeszcze inna? Dajcie nam znać w naszej sondzie!

Rosja złamała zasady Eurowizji

Rosja wygra Eurowizję 2016?

Jamala z Ukrainy na Eurowizji 2016 - występ

Czy Ukraina wygra Eurowizję 2016?

Dami Im z Australii

Dami Im z Australii też jest typowana na zwyciężczynię Eurowizji 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×