Mają czworo dzieci. Czy będzie kolejne? Ola i Michał Żebrowscy bez wahania odpowiedzieli na pytanie dociekliwej fanki

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Aleksandra Żebrowska zorganizowała na swoim Instagramie sesję pytań i odpowiedzi. Padło także to, czy planują z Michałem Żebrowskim mieć więcej dzieci. Odpowiedziała.

Ola Żebrowska jest nie tylko mamą, ale też prężnie działająca bizneswoman, ale ostatnio głównie skupia się na wychowaniu czworga dzieci: Franciszka, który ma już 12 lat, 9-letniego Henryka, 2-letniego Feliksa i kilkutygodniowej córeczki, której imienia jeszcze nie podała do wiadomości publicznej. Żebrowski zapytany przez prasę powiedział:

Trwają narady, ale najprawdopodobniej „Inflacja”, pozdrawiam, MŻ – zażartował w rozmowie z Faktem.

Ostatnio Ola zakpiła z nazywania przerwy w pracy, spowodowanej macierzyństwem, urlopem. Zdjęcie zrobił jej Michał. Wyraźnie zmęczona zapozowała w łóżku z dwojgiem swoich dzieci, córeczką i synkiem.

#urlop – widnieje hasztag.

Potem Ola postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów.

Czy Ola i Michał Żebrowscy planują kolejne dziecko?

Ola Żebrowska w sesji Q&A na Instagramie odpowiedziała na szereg pytań od fanów. Jak zawsze była bardzo szczera i niczego nie koloryzowała. Wyznała, że najtrudniejszy był dla niej pierwszy poród i połóg. Nie oszczędziła jej burza hormonów i wątpliwości, z którymi borykają się mamy. Zdradziła także, że zaskoczyło ja to, jak bardzo powiększyły jej się piersi podczas karmienia. Potem otrzymała pytanie, czy planują z Michałem jeszcze powiększyć swoją gromadkę. Aleksandra w odpowiedzi wrzuciła wideo z małżonkiem w roli głównej.

Reakcja Michała zdaje się być odpowiedzią na dręczące internautkę pytanie, czy Żebrowscy jeszcze planują powiększyć rodzinę. Tylko czy Ola powiedziała ostatnie słowo? W końcu marzy o dużej rodzinie.

Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą – mówiła w jednym z wywiadów.

Jak myślicie, to już ostatnie dziecko Żebrowskich?


Czy Żebrowscy będą mieć kolejne dziecko?

Czy Żebrowscy będą mieć kolejne dziecko?

Czy Żebrowscy będą mieć kolejne dziecko?

Czy Żebrowscy będą mieć kolejne dziecko?

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dla niektórych piękno to uczestnicy Hotelu Parafie tam się zaczyna i kończy, rozum też.

 • Gość pisze:

  Piszą tu ludzie, którzy jeszcze nic o życiu nie wiedzą . Tak wygląda macierzyństwo, musisz się poświęcić całkowicie dziecku, a nie swojemu brzuchowi.

  • Gość Maks pisze:

   Pytanie tylko, czy koniecznie to pokazywać….

  • ELA pisze:

   Nie mam nic przeciwko macierzyństwu,karmieniu piersią itd ale niech to się dzieje we własnym domu.zdala od fleszy .Mnie nie interesują cycki Żebroskiej siwe włosy na torsie Żebroskiego ,ani ich dzieci. Wszystko jakieś takie zaniedbane,patologiczne.Będąc kiedyś wspólnie z mężem w knajpie byliśmy świadkami jak młoda dziewczyna karmiła dziecko piersią przy, stoliku,potem odbicie dziecka..Uciapana bluzka tej dziewczyny .Ale kulminacyjny punkt to zmiana pampersa dziecku .Wspólną kolację zakończyliśmy w parku z pudełkiem pizzy.(nasze małe dzieci zostały w domu z opiekunką).Pamiętam słowa męża że jest mi bardzo,o wdzięczny że nigdy nie robiłem tak jak ta młoda z knajpy.

 • Gość pisze:

  Sporo słyszałam o publikacjach p.Zebrowskich, nie jestem fanką takiego upubliczniania życia i ” prostowania” myślenia o pięknych kobietach, macierzyństwie itd, ale to zdjęcie mamy z dziećmi jest piękne i nie widzę tam brudu. Najwyżej pustote i chamstwo kumntujacych

 • Gość alien pisze:

  Prawdziwa sytuacja
  Wam się wydaje że my śpimy w makijażu i wyglądamy jak milion dolarów

  • Gość pisze:

   Ale ludzie są wredni .A p.Ola cudowna.pozdrawia babcia dwójki wnuków.tak samo w pampersach i pachnących mlekiem.

 • Gość pisze:

  Beznadziejne i wulgarne są te komentarze.zdjecie piękne.

 • Gośćzuzia pisze:

  A ta znowu z wywalonym brzuchem. Zdjecie brzydkie i pokazuje brak klady tej kobiety.

 • Gość pisze:

  Jaka brudna i zaniedbana. Poprostu aseksualne kobieta. Jeśli tak ma wyglądać „naturalność” to ja podziękuję.

 • Gość pisze:

  Brak słów. Jedne mogą mieć kupę dzieci, a inne nie. Żebrowski to może być dziadkiem a nie ojcem. A ta to jeszcze niech pozuje nago do zdjęcia a nie w takiej kusej piżamie..
  Co ona z siebie robi.
  Porażka totalna.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×