Szukaj

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz wrócili do siebie! Pokazali serię romantycznych zdjęć przy zachodzie słońca!

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz wrócili do siebie? Wszystko na to wskazuje. Prezenterka i model wybrali się ostatnio na Mazury, gdzie spędzili kilka spokojnych dni z dala od stolicy.

Marcelina Zawadzka to przepiękna kobieta, o związku z którą marzy tysiące mężczyzn w Polsce. Nie bez powodu w 2012 roku wygrała konkurs piękności z prędkością światła docierając na salony. Od tamtego czasu jest bardzo aktywna zawodowo, choć nieco zmieniła profesję. Od dwóch lat jest gospodynią Pytania na śniadanie, a jesienią po raz kolejny będzie prowadzącą The Voice of Poland. I choć w życiu zawodowych układa jej się bardzo, szczęścia do facetów raczej nie miała. Wszyscy pamiętamy jej głośny związek z Mikołajem Roznerskim, który do najdłuższych nie należał.

W ostatnim czasie spotykała się z młodszym od siebie misterem Rafałem Jonkiszem. Ich uczucie po kilku tygodniach jednak szybko wygasło i rozstali się. Teraz jednak jak się okazuje płomyczek rozpalił się na nowo! Model i modelka wyjechali razem na urlop i pochwalili się przepięknymi zdjęciami z tego samego miejsca. Stojąc na pomoście obserwowali zachód słońca. Efekty można śledzić zarówno na Instagramie Marceliny, jak i Rafała.

Spójrzcie i sami oceńcie. Myślicie, że faktycznie wrócili do siebie? A może to po prostu przyjacielski wypad na mini wakacje? W końcu nie każde rozstanie musi doprowadzać do konfliktu między dwiema stronami.

View this post on Instagram

???? #sunset #chill

A post shared by RAFAŁ JONKISZ (@rafal_jonkisz) on

Marcelina Zawadzka pokazała siostry i mamę, a internauci zwariowali na ich widok! Jedna piękniejsza od drugiej!

Marcelina Zawadzka w szałowej świecącej kreacji odstawiła wielkie show na imprezie motoryzacyjnej! Śliczny biust prezenterki wzbudził większe zainteresowanie niż luksusowe auta!

Marcelina Zawadzka zmieniła fryzurę na Open’era! W takiej odsłonie nikt jej nie rozpozna! Wygląda jak kosmitka!


Marcelina Zawadzka na Mazurach

Marcelina Zawadzka na Mazurach

Marcelina Zawadzka na Mazurach

Marcelina Zawadzka na Mazurach

Rafał Jonkisz na Mazurach

Rafał Jonkisz na Mazurach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×