Szukaj

Oleh o zmianie płci Madzi. Jego słowami żyją dzisiaj wszyscy fani „Big Brothera”

Oleh o zmianie płci Magdy

Oleh o zmianie płci Magdy

Czy Magda z Big Brothera zmieniła płeć jako nastolatka? Sprawę skomentowali Oleh i Łukasz, którzy wczoraj opuścili dom Wielkiego Brata. Co wyjawili w Dzień Dobry TVN?

Magda Wójcik zaskoczyła wszystkich fanów Big Brothera, gdy w niedzielne popołudnie podczas rozmowy z Olehem przyznała, że zmieniła płeć. O dziwo przystojniak z Ukrainy o konserwatywnych poglądach, który nie tak dawno z niesmakiem komentował homoseksualizm mieszkającego z nim pod jednym dachem Łukasza, nie był zdziwiony wyznaniem swojej ukochanej, wręcz przeciwnie – z wielkim zaangażowaniem dopytywał ją kiedy i jak doszło do przełomowego dla niej wydarzenia. Madzia zdradziła, że w przeszłości była Michałem, a kurację hormonalną rozpoczęła już jako nastolatka.

Deklaracja Magdy wywołała istne gradobicie w mediach. Internauci z niedowierzaniem czytali rewelacje na temat przeszłości swojej ulubienicy. Okazuje się, że Wójcik sprytnie sprowokowała dyskusję tylko po to, by wesprzeć bliskie jej środowisko LGBTQI. Oleh, który wczoraj opuścił program, publicznie przyznał, że Madzia z Big Brothera nie zmieniła płci i od urodzenia jest kobietą:

Zawsze była kobietą, to tylko udawana historia dla żartu – przyznał Oleh.

Skąd więc pomysł na to, by Madzia udawała zmianę płci? Odpowiedź na to pytanie zdradził jej bliski przyjaciel z programu, były chłopak Michała WitkowskiegoŁukasz Darłak, który zapewnił widzów Dzień Dobry TVN, że sfingowana historia o rzekomym transseksualizmie Wójcik ciągnęła się od dawna:

Każdy uczestnik dostał komentarze widzów i tam ktoś napisał, że Madzia wygląda jak osoba po zmianie płci. I to był po prostu żart, który pozostał z nami do końca programu. Traktowaliśmy to z przymrużeniem oka, dla niej to jest żadna obraza, że ktoś o niej powie, że jest transseksualna – zdradził Łukasz.

Oleh komentuje związek z Madzią

Podczas rozmowy z prowadzącymi śniadaniówkę, Oleh opowiedział również o swoim płomiennym uczuciu jakie żywi do poznanej w programie ukochanej, z którą nawet dla zabawy wziął ślub w jednym z ostatnich odcinków. Ukrainiec zapewnił fanów Big Brothera, że jego uczucie jest prawdziwe i nie zostało wykreowane jedynie na potrzeby promocji reality-show:

Tylko za siebie mogę odpowiadać, z mojej strony to są prawdziwe uczucia. Z mojej strony to wszystko było naturalne i prawdziwe – zapewniał były uczestnik.

O tym, czy para jest sobie pisana z pewnością przekonamy się wkrótce. Jak na razie Magda jest w domu Wielkiego Brata, gdzie zostanie do niedzieli, bowiem na 16 czerwca zaplanowany jest finał trwającej edycji Big Brothera.

Zobacz: Big Brother: Znamy finalistów! Aż dwóch uczestników odpadło w półfinale! Co za emocje!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: „Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak odgryzła się Małgorzacie Ohme za przekręcenie nazwiska: „Oj jedziesz, jedziesz”


Oleh i Łukasz z Big Brothera w Dzień Dobry TVN

Oleh i Łukasz z Big Brothera w Dzień Dobry TVN

Madzia z Big Brothera przyznała się Olehowi do zmiany płci

Madzia z Big Brothera przyznała się Olehowi do zmiany płci

Magda Wójcik i Dawid Kwiatkowski na MTV EMA 2017

Magda Wójcik i Dawid Kwiatkowski na MTV EMA 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×