Księżna Kate na własnej skórze przekonała się, czy George nadaje się na króla. Jedna sytuacja szeroko otworzyła jej oczy

Książę George

Książę George

Książę George już jest gotowy, żeby zostać królem. Jaki sygnał ośmiolatek dał Brytyjczykom? Co donosi prasa?

Kolorowa brytyjska prasa doniosła niedawno, że Kate i William zdecydowali, że czas poinformować księcia George’a, jaka rola czeka go w przyszłości. Wieści, że będzie królem, przyjął bardzo spokojnie, bo już wcześniej to podejrzewał.

George jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu, a podczas niedawnych uroczystości na cześć królowej z okazji jej Platynowego Jubileuszu udowodnił, że wie, jak należy godnie reprezentować rodzinę. Obok rodzeństwa, które także robiło, co mogło, żeby dobrze wypaść, wydawał się nad wyraz dojrzały. Brytyjczycy już wiedzą, że książę jest gotowy, by przejąć stery. Co donosi Woman’s Day?

Dlaczego książę George jest gotowy, żeby zostać królem Wielkiej Brytanii?

Książę i księżna Cambridge nie ukrywają, że robią wszystko, co w ich mocy, aby wychowywać swoje dzieci tak normalnie, jak to możliwe, pomimo pałacowych norm, którymi są ograniczani. Dotyczy to zwłaszcza ich najstarszego syna, księcia George’a, który spędził dzieciństwo na kopaniu piłki i zabawach, bez presji, jaka czeka go w przyszłości.

Książę George może i jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu, ale póki co ma wiele obowiązków do wykonania. Niedawno księżna Cambridge ujawniła, że gdy jej syn ma przerwę w szkole, ośmiolatek pomaga przenosić paszę dla zwierząt w ich rodzinnym domu, Anmer Hall w Norfolk. To jest jeden z tych elementów, które powodują, że nie czuje się inny niż równolatkowie. To jest też ważny element wychowania, na który kładą nacisk William i Kate. Chodzi im o to, żeby ich dzieci miały solidne fundamenty i były zahartowane do pełnienia późniejszych obowiązków.

Jednak udział George’a w Platynowym Jubileuszu królowej Elżbiety II i to, jak się wówczas zachowywał, uświadomił Brytyjczykom, że chłopiec już wie, jaka czeka go przyszłość i jakie ma zadanie. Jasne stało się, że młody książę znalazł poczucie należności i jest gotowy do działania.


Komentarze

 • Annnabell pisze:

  Książęta zawsze będą na świeczniku, nigdy nie będą sobą, tylko trzeba,eba im współczuć. A Górze jest podobny do króla, ojca królowej Elżbieta, który był nietegiej urody.

 • Gość pisze:

  ZNIES MONARCHIE

 • Gość pisze:

  Fajne dzieciaki dobrze byłoby po Rodzicach wzieli przykład bo Dziadek nie wiedział jak się zachować po angielsku robił same skandale i bawił się w playboya pewnie mu to przeszło jak to dzieciaki

 • Gość pisze:

  Należy zapytać czy jego dziadek jest gotowy??? Bo to może się stać tuż, tuż!

 • Edek pisze:

  Jakiż on jest wstrętny.

  • Gość pisze:

   co tam? nikt cie nawet patykiem dawno nie ruszył i się na dziecku wyżywasz? do piekła za to pójdziesz.

  • On.a pisze:

   Tak mówisz do swojego odbicia w lustrze?

  • Gość pisze:

   Jakiś ty jesteś złośliwy .

  • Joanna pisze:

   Ale kto jest wstrętny????

  • Anonimowa pisze:

   „Edek” zastanów się co ty piszesz… Widać serio nie umiesz opanować zazdrości, bo ty w tym wieku raczej nie byłeś bardziej tak dojrzały. Bo chyba nadal nie jesteś…
   „Joanna” zobacz sobie, o kim jest ten artykuł.

 • Gość pisze:

  Super te dzieciaki. Rodzice też.

 • Kuba pisze:

  Ten artykuł to jedne wielkie pierdoly

 • Gość czytelnczki pisze:

  Brawo fajni rodzice !!! dobrze robią że pozwalają księciu bawić się pomagać przy zwierzętach i nie tylko !!! bo to tylko dziecko a że kiedyś będzie królem to super rodzice Georga też już pokazują więcej czułości między sobą podczas różnych wizyt czy wystąpień i tak trzymać !!!! wkoncu dużo ludzi bierze z nich przykład a że są następcami królowej to dobrze ze coś zmieniają BRAWO RODZICE I BRAWO MLODY KSIAZE I NIE TYLKO BO CORA I DRUGI SYN TEZ WIEDZA JAK SIE ZACHOWAC .JAK DZIECI

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×