Krzysztof Ibisz niedawno został ojcem. Ochrzci syna? Jego słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości

Krzysztof Ibisz ochrzci syna?

Krzysztof Ibisz ochrzci syna?

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz kilka dni temu zostali rodzicami malutkiego Borysa. Czy gwiazdor Polsatu i jego żona zamierzają ochrzcić synka?

Krzysztof Ibisz to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy Polsatu. Poprowadził wiele programów i ważnych wydarzeń. W ubiegłym roku po raz trzeci wziął ślub. Z poprzednich związków ma dwóch synów. Jego wybranką okazała się młodsza o 27 lat modelka Joanna Kudzbalska. Prezenter zakochał się w niej niemal od pierwszego wejrzenia:

Zobaczyłem Asię, stała przy recepcji i po prostu piorun od razu, strzeliło, błyskawice, piorun sycylijski. Pomyślałem sobie, że marzyłbym o tym, żeby być z tą kobietą i żeby ona była moją żoną. Po prostu poczułem, że to jest to. Poczułem, że to jest ta osoba – mówił o żonie w programie Izabeli Janachowskiej.

Kilka dni temu media obiegła nowina. Joanna urodziła tuż przed wyznaczonym terminem. Na szczęście obyło się bez jakichkolwiek komplikacji.

Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem – zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze – doniósł informator serwisu Pomponik.

Wkrótce potem dumni rodzice potwierdzili radosne wieści.

18.09.2022r. przyszedł na świat nasz Synek, Borys Ibisz.
Za wsparcie w tym pięknym okresie bardzo dziękujemy Naszym Kochanym Rodzicom – napisał Krzysztof.

Zobacz też: Szczęśliwy Krzysztof Ibisz odebrał żonę i nowo narodzonego synka ze szpitala, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach. Ale piękna z nich rodzina!

Krzysztof Ibisz ochrzci syna?

Ostatnio gwiazdy, które zostały rodzicami, głośno deklarują, że nie zamierzają ochrzcić swoich dzieci. Mówi o tym Małgorzata Rozenek, czy Agnieszka Włodarczyk. Krzysztof Ibisz w rozmowie z Pomponikiem ujawnił, czy zamierza wraz z Joanną Ibisz udać się do kościoła, by udzielono ich synkowi sakramentu.

Myślę, że tak, ale muszę przyznać, że tyle emocji towarzyszyło nam w czasie zarówno ciąży, zwłaszcza tych ostatnich tygodni, oraz w czasie porodu, że nie rozmawialiśmy o tym, ale myślę, że raczej na pewno tak – wyjaśnił.

Pozostaje poczekać na relację z tego ważnego dnia.


Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz- syn Borys

Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz- syn Borys

Izabela Janachowska, Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut

Izabela Janachowska, Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut

Krzysztof i Joanna Ibisz

Krzysztof i Joanna Ibisz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×