Finał „Prince Charming” miał miejsce pół roku temu. Czy związek Jacka Jelonka i Oliwiera Kubiaka przetrwał? Para wydała oficjalne oświadczenie

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak

Finał Prince Charming nagrano dokładnie pół roku temu. Czy Jacek Jelonek i Oliwier Kubiak są nadal razem?

W październiku nastąpił przełom w polskiej telewizji. Dokładnie 12 października na platformie Player pojawiło się pierwsze reality-show dla gejów. Program Prince Charming Polska został pozytywnie przyjęty przez widzów i w krótkim czasie okazał się sporym hitem. Od wyemitowania pierwszego odcinka format cieszył się wysoką oglądalnością. Tytułowym księciem był Jacek Jelonek, który wśród 13 kandydatów szukał idealnego kandydata na partnera.

Uczestnicy przez kolejne 3 miesiące walczyli o względy przystojniaka. W ostatnim etapie zmierzyło się trzech kandydatów: Oliwier Kubiak, Marek MiształOskar Stańczak. To pierwszy z nich okazał się być tym, z którym Jacek chciał stworzyć związek.

Prince Charming: czy Jacek Jelonek i Oliwier Kubiak są razem?

Internauci od początku byli przekonani o tym, że to właśnie Oliwier ma największe szanse na wygraną, ponieważ już na początku przykuł uwagę Jelonka. Mężczyźni byli na kilku randkach, a podczas jednej z nich namiętnie się całowali. Kubiak w rozmowie z prowadzącą show, Aggie, przyznał, że zakochał się w księciu.

W finałowym odcinku okazało się, że jego starania nie poszły na marne. Jacek w końcowej przemowie przyznał, że na godzinę przed programem uświadomił sobie, że jest mu bardzo bliski, przez co wybór stał się dla niego oczywisty.

Postawiłem kolejną cegiełkę do tego muru, który mam. Do godziny przed ceremonią nie wiedziałem, czy wybiorę kogoś z was. Nie wiem czy to był jakiś znak, czy nie, ale jadąc tutaj usłyszałem w radio piosenkę. I jak zamnąłem oczy, to zobaczyłem twarz któregoś z was. I poczułem takie ciepło w środku. I dotarło do mnie, że jedem z was jest mi bardzo bliski, jest w stanie robić ten mur.

Od nagrania finałowego odcinka minęło dokładnie 167 dni. W tym czasie panowie nie mogli komentować wyników, a już tym bardziej wypowiadać się na temat ich relacji. Dopiero po emisji obaj zamieścili w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenia, w których zdradzili, czy nadal są razem.

W końcu możemy pochwalić się naszymi pierwszymi wspólnymi zdjęciami.
Ostatnie 167 dni spędziliśmy schowani w domowym zaciszu, aby przypadkiem nie zdradzić nikomu finału naszej wspólnej przygody w @princecharmingpolska – napisał Jelonek.

W dalszej części komunikatu czytamy, że Jacek i Oliwier nadal są razem, choć ich początki nie były łatwe. Jak przyznał książę, przez ostatnie tygodnie musieli ukrywać się przed światem zewnętrznym.

Od dzisiaj, w końcu możemy wychodzić z domu razem, bez kaptura i ciemnych okularów, udając kuriera – oficjalnie razem.

Wpis został opatrzony trzema zdjęciami, na których zakochani nie szczędzą sobie czułości. Na ich twarzach malują się uśmiechy, które świadczą o tym, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Pod wpisem w krótkim czasie przybyło ponad 1400 komentarzy. Zarówno internauci, jak i gwiazdy przesyłają mężczyznom gratulacje.

  • Karolina Gilon: Awwwww, miłości.
  • Blanka Lipińska: Duuuuuużo szczęścia… i wiesz.
  • Marta Wierzbicka: Yeah!!! Gratulacje!
  • Kamila Kalinczak: Ale pięknie!!!
  • Tak się cieszę.
  • Jestem wzruszona finałem, dużo miłości.
  • To był jedyny program w historii telewizji, w którego autentyczność szczerze uwierzyłam. Dzięki za to! Gratulacje!
  • Popłakałam się ze szczęścia!!! Najlepszy wybór! Śle dużo miłości dla Was.

Trzymaliście kciuki za Oliwiera i Jacka?


Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak - Prince Charming

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak - Prince Charming

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak - Prince Charming

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak - Prince Charming

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak - Prince Charming

Jacek Jelonek, Oliwier Kubiak - Prince Charming

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×