Filip Chajzer ma brata bliźniaka?! Fani dokonali spektakularnego odkrycia, na które dziennikarz nie pozostał obojętny. „Odezwałem się do mojego «brata»”

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer ma wielu fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą jego życie prywatne. Kilku z nich znalazło w sieci profil mężczyzny, który wygląda, jak jego brat bliźniak. Dziennikarz nie pozostawił tego bez reakcji. 

Filip Chajzer należy do grona największych gwiazd stacji TVN. Widzom dał się poznać, jako charyzmatyczny mężczyzna, którego przepełnia pozytywna energia, dzięki czemu szybko zdobył grono wiernych fanów. Kilka razy w tygodniu można oglądać go jako gospodarza programu Dzień Dobry TVN, który prowadzi w parze z Małgorzatą Ohme. Z uwagi na to, że szybko złapali dobry kontakt, uchodzą za jedną z najbardziej lubianych par w śniadaniówce. Po każdej emisji na Instagramie przybywa komentarzy z komplementami i pochwałami, za świetnie poprowadzony program.

Dziennikarz przez cały czas niesiony jest na fali popularności nie tylko ze względu na swój charakter, ale i na fakt, że angażuje się w działania społeczne. W ostatnim czasie wzbudził spore zainteresowanie internautów, ponieważ przeszedł spektakularną metamorfozę. Mimo że wszyscy zachwycają się jego sylwetką, teraz temat ten zszedł na boczny tor, ponieważ jego fani dokonali spektakularnego odkrycia.

Filip Chajzer ma brata bliźniaka?

Chajzer od dawna jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i stara się pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Regularnie publikuje nowe treści, odpowiada na komentarze oraz prywatne wiadomości. Ostatnio dostrzegł, że co najmniej kilku internautów napisało do niego wiadomość, w której sugerowało, że odnaleźli jego „brata bliźniaka”. Dziennikarz nie pozostał obojętny na te komunikaty i sam zainteresował się sprawą, o czym opowiedział w najnowszym wpisie.

Od kilku dni dostaje wiadomość za wiadomością w tym samym temacie. Podobno mam brata bliźniaka w Texasie…Podobny?

W dalszej części wpisu zdradził, że sam dostrzegł podobieństwo. Z ciekawości wszedł na profil mężczyzny, który jak się okazało, ma na imię Jeff i jest prawdziwą gwiazdą Instagrama. Zasłynął z tego, że wrzuca do sieci filmy, jak śpiewa w aucie. Okazuje się, że Filipowi też zdarza się dać popis wokalnych umiejętności w takich warunkach.

Coś w tym jest. Zaintrygowany sprawdziłem. Jeff jest gwiazdą instagrama (2,2 mln followersów), a znany jest z tego, że śpiewa w samochodzie.Co do zasady robię to samo, ale nie chcielibyście tego słyszeć.

Dziennikarz postanowił odezwać się do „brata bliźniaka”, z którym wymienił kilka wiadomości. W krótkim czasie dowiedział się, że Jeff ma pruskie korzenie, a żeby było ciekawiej, jego przyjaciel ma nazwisko łudząco podobne do jego. Panowie szybko złapali ze sobą kontakt i, jak przyznał Filip, umówili się na spotkanie w Dallas. Oznaczył mężczyznę, tak, by i jego fani mogli zobaczyć, jak bardzo są do siebie podobni.

Odezwałem się do mojego amerykańskiego „brata”. Po chwili rozmowy wyszło, że nazywa się Schmidt i ma pruskie korzenie, a jego najlepszy przyjaciel nazwa się… Lynn Crozjer. Życie jest takie przewrotne. Umówiliśmy się na steka w Dallas. Na insta znajdziecie go jako @carkaraokeguyintexas.

Pod wpisem cały czas przybywa komentarzy. Niemal wszyscy są ze sobą zgodni co do tego, że panowie są do siebie bardzo podobni.

 • No myślałam, że to Ty z jakimś postarzającym filtrem.
 • Lepiej ojca zapytać czy to nie brat jakiś.
 • Starsza wersja Ciebie ale ja wolę Ciebie.
 • Marszczycie tak samo czoło.
 • Faktycznie człowiek jest do Pana bardzo podobny. I świetnie śpiewa.

Poniżej możecie wysłuchać jednego z utworów zaśpiewanych przez Jeffa.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Jeffa. Zauważyliście podobieństwo?


Jeff Schmidt - sobowtór Filipa Chajzera

Jeff Schmidt - sobowtór Filipa Chajzera

Jeff Schmidt - sobowtór Filipa Chajzera

Jeff Schmidt - sobowtór Filipa Chajzera

Jeff Schmidt - sobowtór Filipa Chajzera

Jeff Schmidt - sobowtór Filipa Chajzera

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ten chajzer to naprawdę idiota

 • Alenka pisze:

  Bardzo są podobni, lecz nasz Filip przystojniejszy 🙂

 • Gośćrak pisze:

  Znany to on jest z ciągłych wpadek, a potem robienia szybkich akcji charytatywnych, żeby smród przykryły…

 • Gość pisze:

  Taki live pan podsiadło jest ok ha ha kaźdy ma nawet pani gorniak wieniawa czarownica takie geny jak mówi punkt nie ma demokraćji nie ma niczego nawet prązkowanych gumek i ruska usa korei chcesz pracowac w swięta mam ku..wa źone męza dzieci basen śnieg do kosźenia dlatego ale jak ktos niech pracuje za bałwana i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live kaźdy ma nawet pani gorniak wieniawa czarownica takie geny jak mówi punkt nie ma demokraćji nie ma niczego nawet prązkowanych gumek i ruska usa korei chcesz pracowac w swięta mam ku..wa źone męza dzieci basen śnieg do kosźenia dlatego ale jak ktos niech pracuje za bałwana i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×