Szukaj

Edyta Górniak wróci do „The Voice of Kids”? Gwiazda podjęła ostateczną decyzję

Edyta Górniak - The Voice Kids

Edyta Górniak została zapytana przez fana o udział w kolejnej edycji The Voice Kids. Swoim komentarzem rozwiała wątpliwości. Dlaczego nie zobaczymy jej ponownie w jury?

Edyta Górniak była trenerką pierwszej edycji The Voice of Kids. To właśnie pod jej skrzydłami program wygrała Roksana Węgiel. Trzeba przyznać, że od tego momentu kariera młodej piosenkarki ruszyła z kopyta. Nie tylko wygrała Eurowizję Junior, a także zdobyła sporą popularność w Polsce, gdzie dostała możliwość pojawiania się na największych muzycznych wydarzeniach.

Czy wkrótce Edyta ponownie zasiądzie w fotelu trenera w najbliższej edycji programu rozrywkowego i pomoże zaistnieć kolejnej utalentowanej nastolatce? Po miesiącach spekulacji znamy ostateczną decyzję diwy. Zapytana przez jednego z fanów o to, czy planuje wrócić do obsady, wyznała:

W tym sezonie niestety nie.

Na możliwość trenowania pod okiem legendy Eurowizji piosenkarze będą więc musieli jeszcze trochę poczekać. Nadal będą mogli jednak oglądać swoją idolkę na scenie. Górniak na najbliższe tygodnie ma bowiem zaplanowanych szereg koncertów.

Zobacz: Edyta Górniak zabrała się za LGBT. Udostępniła grafikę, a w sieci zawrzało! Co na to Kinga Rusin?

Zobacz: To była prawdziwa petarda! Edyta Górniak i Reni Jusis zaszalały razem na jednej scenie! Co tam się działo! [WIDEO]

Zobacz: Edyta Górniak nie może kupić własnego domu! Wszystko przez partnera!


Edyta Górniak skomentowała udział w The Voice of Kids

Edyta Górniak skomentowała udział w The Voice of Kids

Edyta Górniak w The Voice Kids

Edyta Górniak w The Voice Kids

Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Edyta Górniak – finał The Voice Kids

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×