TVN po nagłym zniknięciu Doroty Wellman z „DDTVN” wydał oświadczenie. Do ostatniej chwili wstrzymywano się z ostateczną informacją

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dorota Wellman wraca do Dzień Dobry TVN. Stacja podała datę do publicznej wiadomości. Kiedy prowadząca śniadaniówkę zasiądzie obok Marcina Prokopa?

Od września tego roku Dzień Dobry TVN prowadzi na zmianę sześć duetów: Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek oraz Marcin Prokop i Dorota Wellman. Od jakiegoś czasu na antenie nie pojawia się jednak ostatnia z wymienionych. Widzowie są zaniepokojeni, bo zdecydowanie Dorota jest ich ulubienicą.

Kiedy Wellman wróci na antenę? Stacja podała dokładną datę.

Dorota Wellman wraca do Dzień Dobry TVN. Stacja podała datę

Dorota Wellman i Marcin Prokop to jeden z ulubionych duetów prowadzących śniadaniówkę.

Jak to powiedział kiedyś nasz szef, to ja jestem od tego, żeby zabezpieczać teren, czyli jestem tą osobą, która musi to wszystko rozładować i wszystkie zadziwiające pomysły przekształcić na naszą korzyść. Nie powiem, że żyję w pełnej gotowości, ale wiem, że po nim można się spodziewać wszystkiego. My obydwoje nie należymy do normalnych, a ja muszę to czasami tonować. To jak z niegrzecznym dzieckiem, czasami trzeba przytrzymać za rączkę. Ale kocham to Marcina szaleństwo, dzięki temu ten program żyje – mówiła Wellman w jednym z wywiadów.

Ostatnio jednak u boku prezentera pojawiła się Anna Kalczyńska, a potem Ewa Drzyzga.

Nie uwierzą państwo, co nam się dzisiaj z Marcinem przytrafiło. Przyszliśmy do pracy rano i okazało się, że żadne z nas się nie pomyliło. Tak miało być. Z wielu prowadzących „Dzień dobry TVN” maszyna losująca wybrała właśnie mnie i Marcina — mówiła wówczas Kalczyńska.

Fani zaczęli się niepokoić tym, że ich ulubienica zniknęła z wizji. Pod koniec wydania prowadzący w odpowiedzi na liczne pytania fanów ujawnili, że zmiana wynika z problemów zdrowotnych Wellman. Tymczasem stacja zdecydowała się w końcu zdradzić, kiedy widzowie będą mogli ponownie zobaczyć Dorotę.

Dorotki chwilkę z nami nie było, ale wraca do nas po przerwie. Przywita Was wraz z Marcinem już we wtorek o 8:00 – czytamy na profilu stacji.

Pod postem nie brakuje komentarzy zadowolonych takimi wieściami internautów. Widać, że już nie mogą się doczekać spotkania z Wellman i Prokopem.


Marcin Prokop i Dorota Wellman w autorskiej wersji Czerwonego Kapturka

Marcin Prokop i Dorota Wellman w autorskiej wersji Czerwonego Kapturka

Marcin Prokop i Dorota Wellman w autorskiej wersji Czerwonego Kapturka

Marcin Prokop i Dorota Wellman w autorskiej wersji Czerwonego Kapturka

Marcin Prokop Dorota Wellman

Marcin Prokop Dorota Wellman

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×