Szukaj

Jennifer Aniston i Brad Pitt zrobili sobie ekskluzywny prezent? Już wszystko jasne

Brad Pitt i Jennifer Aniston

Brad Pitt i Jennifer Aniston

Kilka miesięcy temu wszystko wskazywało na to, że Jennifer Aniston i Brad Pitt są znowu parą. Zagraniczne tabloidy donosiły, że mieszkają razem i ponownie się zaręczyli. Pojawiły się plotki mówiące o tym, że kupili wspólnie wyspę w Australii. Czy to prawda, że byli małżonkowie do siebie wrócili?

Brad PittJennifer Aniston przez ostatnie miesiące byli bacznie obserwowani przez zagraniczne tabloidy. Wszystko za sprawą ich rzekomego powrotu do siebie. Byli widywani razem, wspólnie poprowadzili projekt online, podczas którego flirtowali ze sobą, a nawet pojawiły się plotki, że mieszkają pod jednym dachem. Nie zabrakło również domysłów, jakoby zakochani ponownie się zaręczyli. W międzyczasie miała połączyć ich wspólna inwestycja.

Po czasie na jaw wychodzą nowe szczegóły dotyczące ich relacji. Mamy złe wiadomości dla fanów tej pary.

Brad Pitt i Jennifer Aniston nie byli razem

Kilka miesięcy temu zagraniczne tabloidy rozpisywały się na temat tego, że Brad Pitt i Jennifer Aniston są znowu razem, jednak ponownie ich relację dotknął kryzys, z którym sobie nie poradzili. Dowodem tego miały być zdjęcia, na których aktor wynosi z mieszkania byłej żony kartony, co miało świadczyć o tym, że się wyprowadza.

Pół roku temu magazyn New Idea donosił, że para kupiła wyspę Double Island, która znajduje się u wybrzeży Australii. To miejsce, które miało dla nich szczególne znaczenie. Jeszcze jako małżeństwo spędzili tam wakacje w 2002 roku.

Jak donosiło źródło, Jennifer i Brad postanowili złożyć właścicielowi tego terenu ofertę nie do odrzucenia:

To był wymarzony projekt dla nich obojga – powiedział informator New Idea.

Na wyspie znajduje się luksusowy kurort, który para mogłaby wyremontować lub wykorzystać na prywatną wyspę, na której będą organizować imprezy.

Jennifer Aniston i Brad Pitt kupili razem wyspę?

Jennifer Aniston i Brad Pitt kupili razem wyspę?

New Idea w dalszej części artykułu informowała, że Pitt i Aniston dałby parze szansę na oddanie się swojej pasji, jaką jest projektowanie wnętrz i architektura.

Pół roku po tym, jak w mediach ukazał się artykuł, na jaw wyszło, że nie zawierał on w sobie ani grama prawdy. Okazuje się, że Brad Pitt i Jennifer Aniston raczej nie pogodzili się jako para. Co najwyżej łączy ich dobra znajomość i sentyment, jakim darzą relację sprzed lat. Aktor jest obecnie zajęty trudnym rozwodem z Angeliną Jolie, a gwiazdę Przyjaciół pochłonęły obowiązki zawodowe i życie prywatne.

Wierzyliście w doniesienia prasowe dotyczące związku tych dwojga?


Jennifer Aniston i Brad Pitt na okładce Woman's Day

Jennifer Aniston i Brad Pitt na okładce Woman's Day

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×