Anna Lewandowska jest rozpoznawalną gwiazdą nawet w Niemczech! Fani zaczepiają ją na ulicy!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Anna Lewandowska jest znana w Niemczech

Anna Lewandowska niewątpliwie w Polsce zalicza się do grona najbardziej rozpoznawalnych twarzy w show biznesie. Trenerka błyskawicznie, dzięki swojej aktywności stała się wzorem dla wielu fanek. Anna radzi Polkom jak się zdrowo odżywiać, co ubrać na siebie żeby modnie wyglądać, jak pielęgnować relacje rodzinne, jak karmić i wychowywać dzieci, ale przede wszystkim dzięki profesjonalnym radom Anny, wiemy jak dbać o swoją kondycję fizyczną.

Zatem Lewandowska w Polsce jest już marką, o której twarz walczą wielkie koncerny. Anna jest ambasadorką wody mineralnej, rajstop. Reklamuje także smakowite batony i inne fenomenalne suplementy diety. Jest również propagatorką zdrowych papek dla dzieci. W polskich mediach o Annie Lewandowskiej możemy wyczytać niemal wszystko. Popularność żony Roberta Lewandowskiego jest ogromna, a sama zainteresowana doskonale wie, jak z niej korzystać. Nieco inaczej jest jednak w Niemczech, gdzie Anna i Robert mieszkają.

W wywiadzie z Deutsche Welle, Ania Lewandowska przyznała, że w Monachium żyje się jej dużo spokojniej. Nie musi uciekać od paparazzi, bowiem zainteresowanie jej osobą jest znacznie mniejsze niż w Polsce. Jednak zdarza się, że i w Niemczech podchodzą do niej fani na ulicy:

Kiedy jestem w Monachium jest o wiele ciszej. Mogę spokojnie wyjść do restauracji, bardziej myślę tu o czasie, jaki mogę spędzić z moim mężem, bo w Polsce zdecydowanie trudniej jest wyjść z Robertem.

To, czym się zajmuję, spotyka się w Niemczech z zainteresowaniem. Miło mi, że książka, którą napisałam w Polsce, została przetłumaczona na niemiecki. Właśnie dostałam propozycję popracowania nad kolejnym projektem wydawniczym i to mnie cieszy. Czasem ktoś podchodzi do mnie na ulicy i mówi – „O, Ania, nie rozumiem nic po polsku, ale mam Twoją płytę i trenuję z Tobą. Czy będzie coś po niemiecku?”. Dla mnie to jest motywacja, żeby działać też tu – wyznała Anna Lewandowska.

Niemiecki dziennikarz spytał żonę Lewego, czy możliwe jest normalne życie u boku sławnego na całym świecie męża piłkarza. Co Anna na to?

Zdecydowanie tak. Wszystko zależy od nas. Wydaje mi się, że jesteśmy w dalszym ciągu parą, która gdzieś łapie za swoje marzenia i realizuje je, ale przy tym zostaliśmy cały czas tymi samymi ludźmi – mówi.

Anna Lewandowska w wywiadzie zachowuje ogromną skromność. Wyznaje, że hasło Lewandowscy Team wykreowało się samo, drogą naturalną:

Pojęcie Lewandowscy Team wykreowało się samo. Mamy świadomość, że jesteśmy ambasadorami zdrowego stylu życia. Chcemy inspirować ludzi, uświadamiać, dawać tę energię i pokazywać, jak fajne jest życie. Zdaje sobie z tego sprawę, jak dzieci reagują na Roberta, jakie jest zainteresowanie mężem. To jest niesamowite. Kiedyś Klarcia zobaczy, dlaczego tata jest taki kochany i to jest wspaniałe. Za kilka lat usiądziemy sobie przy kominku i będziemy wspominać te fajne chwile, bo trzeba czerpać z tego pełnymi garściami. Dzielić się dobrą energią i cieszyć się z tego, co się ma.

Gratulujemy Ani sukcesu, czekamy na kolejne.

Anna Lewandowska zrobiła fanom niezwykłą niespodziankę. Pokazała jak ćwiczy ze swoją miłością

TVP walczy o widzów i stawia na Annę Lewandowską! Właśnie dostała rolę w serialu!

Anna Lewandowska rzadko wspomina swoje ciężkie dzieciństwo: “Chodziłam w dziurawych butach zimą”. Jak dziś wygląda jej relacja z ojcem?

 


Anna Lewandowska wspiera akcję

Anna Lewandowska wspiera akcję "Linia prosta"

Anna Lewandowska topless w kampanii rajstop Calzedonia

Anna Lewandowska topless w kampanii rajstop Calzedonia

Anna Lewandowska topless w kampanii rajstop Calzedonia

Anna Lewandowska topless w kampanii rajstop Calzedonia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×