Rodzina królewska pojawiła się na mszy świętej. Całe show skradła Camilla. A jak zaprezentowali się Kate i William?

Rodzina królewska w drodze na nabożeństwo

Rodzina królewska w drodze na nabożeństwo

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej świętują Boże Narodzenie. Dziś rano pojawili się na mszy w Windsorze. Jak wyglądali?

Brytyjska rodzina królewska ma fanów nie tylko w swoim kraju. Bacznie śledzą ją poddani z państw Wspólnoty Narodów (m.in. Kanada, Australia, Nowa Zelandia). Ich losy relacjonują też media z krajów, które nie podlegają pod ich zwierzchnictwo. Gorącym czasem dla fanów dynastii jest Boże Narodzenie. Rodzina tradycyjnie uczestniczy wtedy we mszy w Windsorze.

Również w tym roku royalsi tłumnie pojawili się na nabożeństwie. Niestety, wśród nich zabrakło królowej Elżbiety II, która nie cieszy się dobrym stanem zdrowia. Na zdjęciach wykonanych przed uroczystością mogliśmy za to oglądać: księcia Karolaksiężną Camillę, księżną Birgitteksięcia Richarda, hrabinę Zofię.

Royalsi na bożonarodzeniowej mszy świętej. Jak się zaprezentowali?

Jako pierwsi w drodze na świąteczną mszę zostali sfotografowani starsi członkowie dynastii: książę Karol i księżna Camilla. Karol postawił na ciemny płaszcz i błękitny garnitur. Camilla wybrała niebiesko-seledynowy płaszcz w kratkę. Do niego założyła kapelusz z piórkami i czarne kozaki. Jej look dopełniały czarne rękawiczki i mała torebeczka w tym samym kolorze.

Książę Richard ubrał się w ciemny garnitur. Jego żona, księżna Birgitte, pokazała się przed kościołem w płaszczu o kolorze złamanej bieli, berecie i w czarnych butach na średnim obcasie. Za dodatki posłużyły jej skórzane rękawiczki, torebka i czerwony szalik. Richard i Brigitte w drodze do kościoła mieli na twarzach maseczki ochronne.

Przed kościołem sfotografowano też hrabinę Zofię. Arystokratka wyróżniała się kapeluszem w lamparcie cętki, ciemnym płaszczem i cętkowaną torebką. Całość wyglądała powalająco.

Fotoreporterzy zrobili też fotki księciu Williamowi księżnej Kate. Uwiecznili ich, gdy akurat jechali autem. W pojeździe były też ich dzieci: George, Charlotte, Louis. Kate wybrała na tę okazję kapelusz z szykownymi zdobieniami, czarny golf, szkocką marynarkę i piękne kolczyki. Jej mąż – ciemny garnitur i jasną koszulę.

Wczoraj media na całym świecie obiegły filmiki z koncertu w telewizji. W jego trakcie Kate zagrała na pianinie. Uświetniła tym samym występ w wykonaniu Toma Walkera.

Wspaniały występ Kate i Toma w wideo poniżej.


Książę Karol i księżna Camilla

Książę Karol i księżna Camilla

Księżna Birgitte i książę Richard

Księżna Birgitte i książę Richard

Hrabina Zofia

Hrabina Zofia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×