Szukaj

Młoda gwiazda nagrała Agnieszkę Woźniak-Starak z ukrycia. Mówiła, czego słucha w aucie. A to niespodzianka

Agnieszka Woźniak-Starak samochód

Agnieszka Woźniak-Starak samochód

Agnieszka Woźniak-Starak gościła dzisiaj w studiu jednego ze swoich ulubionych muzyków. Urządziła sobie z nim krótką pogawędkę, którą nagrano z ukrycia. Wydało się, co gwiazda robi podczas podróży autem.

W programie Dzień Dobry TVN nie brakuje ciekawych newsów, ale także wizyt uwielbianych gwiazd. Dzisiejsze wydanie programu poprowadziły Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Nie zabrakło najbardziej aktualnych tematów, ale także muzycznej gwiazdy, która na koniec programu wykonała swój największy przebój. W studiu pojawił się Paweł Tur. Wokalista coraz częściej gości w mediach i powoli podbija scenę muzyczną.

Paweł z muzyką związany jest od najmłodszych lat. Miłością do niej zaraził go ojciec, który grał na gitarze i akordeonie. W jego domu nie brakowało wzorca do naśladowania. Gdy był dzieckiem, rodzice zapisali do szkoły muzycznej w Bystrzycy Kłodzkiej, a młody chłopak cały czas pielęgnował swój wielki talent. Już w liceum założył swój własny zespół Centralna 57, a młodzi muzycy nagrali razem aż 9 płyt.

Tur jest nie tylko wokalistą, ale także świetnym gitarzystą, a podczas występów towarzyszył między innymi Gienkowi Losce i Tymonowi Tymańskiemu. Od niedawna rozwija się w solowej karierze. W minioną niedzielę swoim występem uświetnił galę Miss Polski 2020.

Jakiej muzyki słucha Agnieszka Woźniak-Starak?

Tur był dzisiaj gościem w programie Dzień Dobry TVN. Zaśpiewał swój premierowy utwór Wiosna, do którego sam zagrał na gitarze. Po występie uciął sobie także krótką pogawędkę z prowadzącą Agnieszką Woźniak-Starak. Muzyk i prowadząca usiedli wygodnie na kanapach, a wtedy gwiazda zrobiła mu prawdziwą niespodziankę.

Okazało się, że ma jego ostatnią płytę i słucha jej podczas jazdy samochodem. Zapewne podczas występu muzyka na żywo w studiu doskonale się bawiła.

Już dawno słucham jej w samochodzie – powiedziała Agnieszka o płycie Pawła.

Piosenki Pawła wpadły jej w ucho i codziennie towarzyszą jej w drodze do pracy. Agnieszka wyznała, że jak tylko odpala auto, włącza jego płytę. Młody wokalista, a prywatnie przyjaciel Antka Królikowsiego, który gościł na premierze jego poprzedniego klipu, opublikował ich rozmowę na swoim Instastories. Możecie zobaczyć wszystko w naszej galerii.

Poniżej nowy teledysk Pawła Tura Wiosna.


Agnieszka Woźniak-Starak i Paweł Tur

Agnieszka Woźniak-Starak i Paweł Tur

Agnieszka Woźniak-Starak i Paweł Tur

Agnieszka Woźniak-Starak i Paweł Tur

Paweł Tur w Dzień Dobry TVN

Paweł Tur w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×