Renata Kaczoruk dziękowała partnerce z Azja Express za lojalność. Czy aby na pewno miała za co?

Renata Kaczoruk o Weronice Budziło

Renata Kaczoruk o Weronice Budziło

Weronika Budziło i Renata Kaczoruk nigdy się nie zaprzyjaźnią

Renata Kaczoruk i Weronika Budziło na nagrania Azja Express wyjechały przez totalny przypadek, prawie się nie znając. Łączyła je wspólna koleżanka.

Panie niestety nie zdołały zaprzyjaźnić się podczas trwania programu co zresztą widać w każdym odcinku programu. Renata jednak podziękowała ostatnio Weronice za lojalność.

Dzięki bardzo. Ale Weronika zachowuje się w tej powstałej sytuacji naprawdę bardzo lojalnie i dzielnie. Mogłaby wykorzystać zamieszanie wokół mnie, przy tak dużym zamówieniu pisania negatywnych artykułów o mnie. Niech Pani uwierzy, że nie brakuje jej okazji do opowiadania i z nich nie korzysta

Jednak Budziło nie do końca jest w stanie powstrzymać swoje uszczypliwości co do Kaczoruk na swoim Instagramie. Fani wcale jej się nie dziwią.

Po komentarzu Renulki, że zachowuje się Pani lojalnie i dzielnie, i nie udziela się Pani w „negatywnych artykułach, które są zamawiane na nią” (omg), naprawdę Panią podziwiam, że musiała Pani współpracować z tą dziewczyną i do dzisiaj być z nią kojarzona. W dodatku, wciąż Panią wciąga w to swoje bagno, na które w pełni zasłużyła. Oczywiście królewna odbiera Pani zachowanie jako lojalność. Nóż się w kieszeni otwiera. Jest Pani cudowna – pokazuje to Pani zarówno w programie, jak i poza nim.

Dziękuję Ci bardzo. Staram się być poza tym całym Naszym polskim „show biznesem” – odpowiedziała internautce sama zainteresowana

Ta odpowiedź chyba nie do końca wynika z lojalności wobec koleżanki z programu. Pomimo, że dziewczyna nie opowiada o tym co się działo w Azji i nie obraża nikogo, to wszyscy ciekawi są jej stanowiska.

A ja właśnie chciałabym usłyszeć głos Weroniki w tym całym zamieszaniu – niekoniecznie na łamach prasy, tylko choćby tu na swoim profilu. Nie wierzę w opinie, że ludzie są tylko bardzo źli albo bardzo dobrzy – zawsze prawda leży po środku.

Weronikę zapytano nawet, jak wytrzymała z Renatą w programie.

Cierpliwość to cnota, którą można wyćwiczyć.

Odpowiedziała też fanom dalej, że nie odeszła z programu, bo zobowiązała się a dane słowo jest święte. Kobiety na pewno nie zaprzyjaźnią się a prawniczka daje temu dowód na każdym kroku.

Pewnie gdybyś była w innej parze, kibicowałabym Tobie, ale przepraszam, koleżanka z pary jest zbyt irytująca. Nie dam rady – napisała jedna z obserwatorek

Nie musiała długo czekać na odpowiedź Weroniki

Hehe pewnie też bym sobie wówczas kibicowała.

Cóż, nie wszyscy muszą się lubić i przepadać za sobą. Tylko po co było to udawanie przyjaźni?

Zobacz: Renata Kaczoruk zaskoczona postawą Weroniki Budziło. Pokazała wspólne zdjęcie, a potem je skomentowała: „Zachowuje się w tej sytuacji…”

Renata Kaczoruk i Weronika Budziło razem w Azja Express

Renata Kaczoruk i Weronika Budziło nie zdołały się zaprzyjaźnić


Renata Kaczoruk i Weronika Budziło razem w Azja Express

Renata Kaczoruk i Weronika Budziło razem w Azja Express

Renata Kaczoruk z koleżanką na konferencji Azja Express

Renata Kaczoruk z koleżanką na konferencji Azja Express

Weronika Budziło i Renata Kaczoruk są parą w Azja Express

Weronika Budziło i Renata Kaczoruk są parą w Azja Express

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×