Szukaj

Jest już oficjalny zwiastun filmu „Czarownica 2” z Angeliną Jolie! Kiedy premiera w Polsce? Znamy dokładną datę [WIDEO]

Czarownica 2 oficjalny zwiastun filmu

Czarownica 2 oficjalny zwiastun filmu

Film Czarownica 2 z Angeliną Jolie trafi do kin nie w 2020 a w 2019 roku! W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun drugiej części kinowego hitu. Ujawniono także dokładną datę polskiej premiery.

Czarownica 2 – oficjalny trailer najnowszej produkcji z Angeliną Jolie w roli głównej właśnie trafił do sieci i potwierdził, że producentom nie brakowało pomysłów na stworzenie kontynuacji kinowego hitu z 2014 roku. W zwiastunie, który 14 maja o północy miał swoją premierę na YouTubie, możemy zobaczyć nie tylko byłą żonę Brada Pitta w roli złej królowej, ale też Ellie Fanning jako księżniczkę Aurorę.

Z pierwotnej obsady pojawili się także: Juno Temple, Sam Riley i Imelda Staunton. Z nowych aktorów do produkcji wywołującej niemałe emocje wśród fanów filmów Disneya dołączyli Ed Skrein, Michelle Pfeiffer i Chiwetel Ejiofor. Co ciekawe, za reżyserię Czarownicy 2 (Maleficent: Mistress of Evil) nie odpowiada Robert Stromberg, który stoi za sukcesem pierwszej części filmu. Miejsce 49-letniego laureata dwóch Oscarów zajął reżyser Piratów z KaraibówJoachim Rønning.

Kiedy premiera filmu Czarownica 2?

Premiera filmu Czarownica 2 została przesunięta z 2020 na 2019 rok. Film na ekrany polskich kin trafi już 18 października. Czy zyska status hitu? Poniżej prezentujemy enigmatyczny trailer zwiastujący wyczekiwaną produkcję, który w ciągu niespełna doby obejrzano prawie 10 milionów razy.

Zobacz: Brad Pitt potraktował Shiloh Jolie-Pitt w okrutny sposób! Jak mógł to zrobić swojej córce, która czuje się chłopcem?

Zobacz: Angelina Jolie sprawiła przykrość Céline Dion. Zawiodła ją na całej linii

Zobacz: Jennifer Aniston i Brad Pitt: “Tak, jesteśmy zakochani!”. Tabloid podał sensacyjną wiadomość


Czarownica 2 – plakat filmu z Angeliną Jolie

Czarownica 2 – plakat filmu z Angeliną Jolie

Czarownica z Angeliną Jolie – plakat promujący pierwszą część filmu

Czarownica z Angeliną Jolie – plakat promujący pierwszą część filmu

Czarownica 2 – oficjalny zwiastun filmu

Czarownica 2 – oficjalny zwiastun filmu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×