TVP ogłosiło nazwisko prowadzącego „Czar par”! To nie Antek Królikowski został następcą Krzysztofa Ibisza!

Czar par prowadzący

Czar par prowadzący

TVP reaktywuje kultowy program Czar par i wybrała już nowego prowadzącego! Gospodarzem teleturnieju został Maciej Kurzajewski - wieloletni dziennikarz TVP, zajmujący się głównie sportem. Internauci są zachwyceni wyborem.

Po 23 latach na antenę powraca kultowy program Czar par. Przypomnijmy, że TVP1 pokazywała show w latach 1993-1996. Prowadzącymi byli wtedy Hanna Dunowska i Krzysztof Ibisz. Uczestnikami programu były natomiast małżeństwa, które walczyły o dom i samochód. Autorką formatu była Bożena Walter, a piosenkę do programu stworzył Włodzimierz Korcz.

Telewizja Polska nie podała jak dotąd daty premiery nowej odsłony show. Program poprowadzi Maciej Kurzajewski, nie wiadomo też, czy będzie miał partnerkę do prowadzenia programu. W drodze castingów produkcja Czaru par wybierze 14 małżeństw, które będą między sobą rywalizować. Na zwycięzców czeka nagroda w wysokości 300 tys. zł. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl już jesienią zostanie wyemitowany pierwszy odcinek, a widzowie w sumie zobaczą ich dwanaście. Produkcja zdecydowała, że show poprowadzi Maciej Kurzajewski.

Na Face Booku TVPBądźmy razem TVP, pod wiadomością o reaktywacji programu i o nowym prowadzącym natychmiast pojawiły się komentarze.

  • Super, będę oglądać. Lubię pana Macieja.
  • I już wiem, że będę oglądać ten program.
  • To fajnie, czekam.
  • Wysoka kultura. Super.
  • Superrr -pozdrawiam, życzę miluśkiego nowego tygodnia i zawsze. Maciej jak zawsze uśmiechnięty…
    dobra energia się udziela – komentowali internauci.

Miejmy nadzieję, ze odświeżona formuła się sprawdzi, a program, z Maciejem Kurzajewskim, jako prowadzącym, będzie hitem jesiennej ramówki TVP.

Zobacz: Krzysztof Sadowski – kim jest twórcza hitu “Tęczowy music box”? Ojciec Marii Sadowskiej to megagwiazda drugiej połowy XX wieku!

Zobacz: Gwiazdy na 10. urodzinach TVP Sport: Otylia Jędrzejczak, Maciej Kurzajewski, Paulina Chylewska, Robert Korzeniowski, Włodzimierz Szaranowicz

Zobacz: Maciej Kurzajewski ma żal do Marcina Prokopa. Prowadzący „Świat się kręci” próbuje zaszkodzić koledze?

Zobacz: Anna Kalata, Jolanta Kwaśniewska, Maciej Kurzajewski na premierze książki Marioli Bojarskiej-Ferenc [zdjęcia]


Maciej Kurzajewski - Wielki Test o sportowcach

Maciej Kurzajewski - Wielki Test o sportowcach

Maciej Kurzajewski na prezentacji marki VOLVO

Maciej Kurzajewski na prezentacji marki VOLVO

Maciej Kurzajewski na pokazie kolekcji 4F

Maciej Kurzajewski na pokazie kolekcji 4F

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×