Szukaj

Antek Królikowski wygryzł Krzysztofa Ibisza! Teraz to on poprowadzi hitowe show!

Antoni Królikowski będzie prowadzącym kultowego programu Czar Par? W kuluarach mówi się, że to świetny następca Krzysztofa Ibisza, który był gospodarzem kultowego show w latach 90.
Antek Królikowski poprowadzi Czar Par

Antek Królikowski poprowadzi Czar Par

Jeśli rozmowy przebiegną pomyślnie to Antek Królikowski dostanie nową, ciepłą posadkę w TVP. Mało tego, wygryzie nawet samego Krzysztofa Ibisza. Pamiętacie program z lat 90., w którym rywalizowały ze sobą pary, a główną nagrodą było mieszkanie z wyposażeniem, sprzęt AGD  i samochód? Tak, to ten sam teleturniej, który w ostatnim sezonie zakończył się skandalem, ponieważ pary uzyskały identyczną liczbę punktów. Organizatorzy stwierdzili, że zwycięzcy muszą podzielić się nagrodami! Niestety żadna z par nie chciała ustąpić i sprawa skończyła się w sądzie!

Teraz program Czar Par powraca ze zdwojoną siłą i nowym prowadzącym. Ciężko już będzie TVP odkupić Ibisza od Polsatu, który czuje się tam wreszcie jak w domu. Władze TVP postanowiły znaleźć równie sympatycznego prezentera, który swoim uśmiechem i dowcipem rozgoni stres i tremę uczestników. W kuluarach mówi się, że to Antek Królikowski będzie gospodarzem tego programu, bo widzowie:

…pokochali go właśnie za spontaniczność i luz – wyznał w rozmowie z Faktem informator z TVP.

Królikowski już wielokrotnie udowodnił, że świetnie czuje się w roli prowadzącego. Przecież jakiś czas temu współprowadził festiwal w Opolu i program To był rok. Wcześniej prowadził także Kocham cię Polsko. To według władz TVP idealny substytut Krzysztofa Ibisza, który z powodzeniem sprawdzi się w roli gospodarza.

Przypomnijmy, że Antek jest niezłym czarodziejem. Uwiódł już wiele kobiet, w tym Julię Wieniawę, Kasię Sawczuk, a obecnie związany jest z panią prawnik – Kasią. Para wiedzie wspaniałe życie, a ukochany jest dla niej wsparciem i najlepszym kompanem, aby iść przez życie z uśmiechem.

Zobacz: Antek Królikowski zabrał swoją ukochaną Kasię na romantyczny wypad nad jezioro! Takiej ślicznej fotki nigdy nie miał z Julią Wieniawą!

Zobacz: Antek Królikowski pokazał ukochaną i nagi tors na wielkim festiwalu! Z siłownią chyba mu nie po drodze…

Zobacz: Antek Królikowski pokazał najpiękniejsze zdjęcie z Kasią! Razem wybrali się na romantyczne wakacje


Antek Królikowski - Opole 2019, próby

Antek Królikowski - Opole 2019, próby

Antek Królikowski, Ola Szwed - Opole 2019, próby

Antek Królikowski, Ola Szwed - Opole 2019, próby

Patryk Vega i Antek Królikowski - Polityka

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×